IV liga: Kluczevia Stargard - Rega Trzebiatów 3:1

Piąta po rundzie jesiennej Kluczevia Stargard pokonała u siebie 3:1 "czerwoną latarnię" ligi - Regę Trzebiatów.

Mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

- Nasze boisko nie nadaje się jeszcze do gry. Nie chcieliśmy go całkiem dobić graniem na początku ligi - tłumaczy trener Marcin Narkun.

Kluczevia grała bez Michała Magnuskiego (odszedł do Błękitnych) i pauzującego za kartki Seweryna Wrzeszcza.

Gospodarze objęli prowadzenie w 21. minucie po bramce Pawła Bąclera. Goście niespodziewanie wyrównali tuż przed przerwą po strzale 17-letniego Przemysława Szustka.

Kluczevia ponownie wyszła na prowadzenie 10 minut po przerwie. Gola z rzutu wolnego zdobył Damian Odachowski. Wynik ustalił na kwadrans przed końcem Krzysztof Śniadek.

Więcej o tym i o pozostałych meczach 17. kolejki IV ligi czytaj w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"