Horror w końcówce! Pogoń '04 liderem!

Redakcja
Michał Kubik (z prawej) był bohaterem poniedziałkowego spotkania.
Pogoń '04 Szczecin pokonała Rekord Bielsko-Biała 3:2. Bohaterem meczu został Michał Kubik.

Od początku spotkania inicjatywę przejęli Portowcy, którzy atakowali na bramkę Krystiana Brzenka. Jednak wraz z upływem czasu aktywniejsi na parkiecie stawali się gospodarze. Do przerwy padł remis 1:1.
Po zmianie stron oba zespoły grały bardzo agresywnie, przez co popełniały sporo błędów. Choć szczecinianie radzili sobie w defensywie, to w ataku nie mogli stworzyć zagrożenia. Oba zespoły zdołały jeszcze strzelić po jednej bramce i na minutę przed końcem wszystko wskazywało na podział punktów. Jednak ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do Michała Kubika, który zapewnił Portowcom komplet oczek i fotel lidera ekstraklasy.

Rekord Bielsko-Biała - Pogoń '04 Szczecin 2:3 (1:1)

Bramki: Machura (20), Marek (40) - Mikołajewicz (13), Kubik 2 (40, 40).

Pogoń '04 Szczecin: Neagu, Kubrak - Mikołajewicz, D. Maćkiewicz, Shamotii, Jurczak, Kubik, Bugański, Tubacki, Jakubiak, Żebrowski, Gepert, Sharovara.