Gang Słodziaków w Biedronce. Ostatni tydzień akcji PROMOCJA...

  Gang Słodziaków w Biedronce. Ostatni tydzień akcji PROMOCJA + ZASADY Coraz trudniej o książkę Piątkowskiej. Słodziaki tylko do 18 11 2018

  TK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Gang Słodziaków w Biedronce: To ostatni tydzień akcji lojalnościowej. Słodziaki można zbierać tylko do 18 listopada. Gang Słodziaków zastąpił Gang Świeżaków, w ten sposób Biedronka chce znowu przyciągnąć do siebie rodziców akcją lojalnościową. Biedronka od 5 listopada wprowadziła do swoich sklepów "Nowe przygody Gangu Słodziaków". Popularność, którą zyskały Świeżaki i sukces akcji, skłonił sieć sklepów do kontynuacji. Członkami Gangu Słodziaków również są pluszowe maskotki, tyle że leśne zwierzęta, np. sowa Zosia czy lis Lucek. Jak je będzie można zdobyć i jakie są zasady nowej promocji Biedronki oraz kiedy ona startuje? Słodziaki mają zastąpić Świeżaki jeszcze w sierpniu. Jak zdobyć wszystkie słodziaki? Poniżej zasady promocji.
  Gang słodziaków w Biedronce
  1/9

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Gang Słodziaków w sieci Biedronka: Słodziaki zamiast Świeżaków
  GANG SŁODZIAKÓW: OSTATNI TYDZIEŃ GANGU SŁODZIAKÓW. BRAKUJE KSIĄŻEK


  Naklejki można zbierać do 18 listopada, natomiast odebrać słodziaki i książki do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Może być z tym jednak problem. O ile słodziaków w Biedronce nie brakuje, o tyle książek i owszem. Mowa o dziele Renaty Piątkowskiej, a tak dokładniej jego drugiej części " Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków".

  - Osobiście byłem w sześciu Biedronkach, nie mogłem znaleźć tej książki - mówi nam rozgoryczony ojciec Rafał Karkowski. Jego córka ma 3 latka i uwielbia Gang Słodziaków. - Zieloną część z opowiadaniami udało mi się dostać, natomiast z drugą, pomarańczową jest o wiele trudniej. Po kilku próbach kasjerki w Biedronce mówiły mi, że mam przyjść na 7 rano, ponieważ dopiero rano będą wiedziały czy książki będą w sklepie czy nie. W końcu udało mi się dostać drugą część. Kupiłem od razu dwie na wszelki wypadek, nie marnowałem naklejek - mówi Rafał Karkowski.

  ZOBACZ MASKOTKI Z GANGU SŁODZIAKÓW
  Zobacz galerię


  "Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków" - od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka można kupić (za 9,99 zł) nową książeczkę z przygodami Słodziaków (książka Gang Słodziaków II). Można też odebrać ją za darmo (za zgromadzenie 15 naklejek-punktów na specjalnej karcie). W Biedronce można też kupić (za 4,99 złotych) słodziakowy zestaw: kolorowy plakat Słodziaków w rozmiarze XXL, kolorowankę Słodziaków (też rozmiar XXL) oraz - nowe opowiadanie o słodziakach pod tytułem "Wyścig".

  Gang Słodziaków to nowa akcja lojalnościowa Biedronki. Sieć sklepów zdecydowała się kontynuować popularną serię pluszowych maskotek znaną jako Gang Świeżaków, jednak tym razem klienci będą zbierać pluszaki należące do Gangu Słodziaków.

  Świeżaki były maskotkami warzyw, słodziaki natomiast są stworzonkami leśnymi. W gronie maskotek spotkamy takie postacie jak bóbr Borys, Lis Lucek, zajączek Zuzia, sowa Zosia, ryś Rysio czy jeż Jerzyk.  Akcja wystartowała 27.08 (poniedziałek) i potrwa kilkanaście tygodni. Zasady promocji są bardzo podobne do tych z minionych dwóch lat. Robiący zakupy w Biedronce zdobywają naklejki, które można wymienić na pluszowe Słodziaki. Za co otrzymasz naklejki? Za zakup owoców i warzyw, produktów partnerów akcji oraz za korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka.

  Szczegółowe zasady zdobywania naklejek, wymienianych na Słodziaki w Biedronce wyglądają następująco:
  • za każde wydane 40 złotych przysługuje 1 naklejka
  • za kupno warzyw lub owoców również dostaniemy 1 naklejkę
  • zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł to kolejna 1 naklejka
  • zakupy z kartą „Moja Biedronka” - 1 naklejka
  Pierwszy Słodziak w 47 minut


  Jak informuje portal nowymarketing.pl - dokładnie 47 minut od początku akcji sieci Biedronka: Gang Słodziaków, potrzebował jeden z klientów na to, by w jego ręce trafiła maskotka sowa Zosia. Działo się to w Biedronce w Stegnie. Kolejnego z pierwszych zakupów książki traktującej o losach Słodziaków dokonano również na Pomorzu - parę minut po 6 rano, 27 sierpnia 2018.

  Dorot Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sklepach sieci Biedronka, w następujący sposób skomentowała sprawę na łamach portalu nowymarketing.pl:

  Cieszymy się, że już od pierwszego dnia akcji nasze Słodziaki zdobyły serca klientów, którzy chcą mieć je jak najszybciej w domu i poznawać ich świat. Liczymy także na to, że dzięki książce Biedronki, opowiadającej o przygodach Gangu, połączymy przyjemne z pożytecznym, a codzienne czytanie zagości w domach naszych klientów na stałe.

  Jakiego słodziaka powinieneś wybrać? QUIZ dla niezdecydowanych

  Gang Słodziaków. Słodziaki zastępują Świeżaki


  W skład Gangu Słodziaków wchodzi sześć pluszowych zwierząt. Słodziaki, które w Biedronce zastąpiły Gang Świeżaków, to:
  • jeż Jerzyk
  • lis Lucek
  • zajączek Zuzia
  • bóbr Borys
  • sowa Zosia
  • ryś Rysio


  Wcześniejsza akcja - czyli Gang Świeżaków to pluszowe maskotki owoców i warzyw. W przypadku Gangu Słodziaków zasady są podobne - do kolekcji w sklepach Biedronki kupić będzie można również książkę traktująca o przygodach pluszowych bohaterów.
  O akcji Gang Świeżaków było na tyle głośno, że nawet konkurencyjny Lidl wystartował ze swoja seria maskotek pod nazwą Lidlaki. Oba dyskonty walczą o klientów. Czy tym razem znowu Biedronka będzie o krok do przodu? Jak będzie odpowiedź Lidla na Gang Słodziaków?

  Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  II tura wyborów w niedzielę, 4.11.2018  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.gs24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GS24 poleca:

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Głosuj na najlepszych nauczycieli i szkoły

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Głosuj na najlepszych nauczycieli i szkoły

  Nasze Dobre z Pomorza 2018 | Głosowanie zakończone

  Nasze Dobre z Pomorza 2018 | Głosowanie zakończone

  SPORTOWIEC ROKU | Zgłoś najlepszego sportowca!

  SPORTOWIEC ROKU | Zgłoś najlepszego sportowca!