MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Galeria Kaskada komercyjnym budynkiem roku

zek
Kaskada została wyróżniona w międzynarodowym konkursie
Kaskada została wyróżniona w międzynarodowym konkursie Organizatorzy
Galeria Kaskada w Szczecinie została uznana Budynkiem Komercyjnym Roku w międzynarodowym konkursie branży nieruchomości.

W Warszawie, w hotelu Marriott, odbyła się dziewiąta gala CEEQA 2012 Industry Awards.

Jak wyjaśniają organizatorzy, nagrody Central and Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA), zainicjowane przez Imagine Live Media w 2003 roku we współpracy z Financial Times, przyznawane są za wybitne osiągnięcia w branży nieruchomości komercyjnych w 18 krajach Europy wschodzącej, w tym za najlepsze projekty nieruchomościowe zrealizowane w 2011 roku w krajach Europy środkowo-wschodniej i południowo-wschodniej.

Przyznawanie tych nagród ma pomóc w zaprezentowaniu całemu światu rynków nieruchomości tych regionów Europy i zachęcić do inwestowania.

- W skład jury CEEQA 2012 Industry Awards weszli przedstawiciele kadry kierowniczej z wiodących firm na rynku nieruchomości oraz międzynarodowi partnerzy z branży - informują organizatorzy. - Aby zapewnić pełną obiektywność i przejrzystość procesu, procedura przyznawania nagród CEEQA oparta jest na zaawansowanym systemie głosowania i podejmowania decyzji, który w tym roku nadzorowany był przez renomowaną międzynarodową firmę konsultingową Deloitte.

W gronie laureatów tego konkursu jest szczecińska Galeria Kaskada. Wygrała w kategorii Budynek Komercyjny Roku.

Najbardziej doceniono Stadion Narodowy w Warszawie. Zdobył on nagrody "Budynek Roku w Europie środkowo-wschodniej i południowo-wschodniej" oraz "Hotel, centrum rozrywki, budynek mieszkalny".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zakaz handlu w niedzielę. Klienci będą zdezorientowani?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński