Flota - Zawisza 1:2. Beniaminek załatwił sprawę na początku meczu.

(mc)
Krzysztof Bodziony (pada na murawę) i jego koledzy z Floty musieli dziś przełknąć gorzką pigułkę. Robert Ignaciuk
Dziś Flota Świnoujście przegrała w I lidze piłkarskiej na własnym boisku z Zawiszą Bydgoszcz 1:2. Goście już w siódmej minucie prowadzili 2:0. Wyspiarze kończyli mecz w osłabieniu,

Najpierw podanie Oleksego wykorzystał Zawistowski. Chwilę później najlepszy strzelec Zawiszy podwyższył wynik spotkania. Tym razem kontrę sfinalizował Błąd.

Gospodarze dążyli do wyrównania, jednak zamiast tego czerwoną kartkę zobaczył Kieruzel i jeszcze przed przerwą za drugą żółtą kartę musiał opuścić boisko.

W drugiej połowie Flotę stać było tylko na gola kontaktowego. Zdobył go Ostalczyk. To druga porażka zespołu trenera Krzysztofa Pawlaka w tym sezonie.

Flota Świnoujście - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:2)

Bramki: Ostalczyk (73) - Zawistowski (6), Błąd (7).

Flota: Wesołowski - Kalinowski, Kieruzel, Udarević, Opałacz (46 Broź) - Ostalczyk, Niewiada, Chyła (69 Stachyra), Bodziony (46 Misan), Tomasik - Nnamani.
Zawisza: Witan - Ilków-Gołąb, Hrymowicz, Skrzyński, Oleksy - Jankowski, Klofik (78 Ekwueme), Zawistowski, Gevorgyan (74 Jackiewicz), Błąd - Wójcicki (46 Leśniewski).

Czerwona kartka: Kieruzel (45, Flota).