Finały Playarena: drugie i czwarte miejsce w Warszawie

Tiki Taka Warszawy
Tiki Taka Warszawy Materiały Bad Boys Szczecin
Zespół Bad Boys Szczecin zajął 2. miejsce w turnieju finałowym rozgrywek Playarena.

Decydujące spotkania rozegrano na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej. Awans do finałów wywalczyło 16 drużyn wyłonionych z eliminacji w całym kraju. Grały ekipy amatorskie składające się z sześciu zawodników. Nagroda główna dla zwycięzcy zachęcała do poświęceń. Triumfator ma szansę reprezentowania Polski w EMF Champions League.

W Warszawie zagrały trzy nasze zespoły: Bad Boys Szczecin, Wrong Side F.C. Szczecin i Bestia Team Police. Z czterech grup do ćwierćfinałów awans uzyskiwały dwa najlepsze. Nasi przeszli w komplecie.

W ćwierćfinale policzanie byli lepsi od Wrong Side 5:2, a Bad Boys (mistrz Polski z 2013) od ekipy z Torunia. Półfinał znów był „lokalny”. Po zaciętym meczu szczecinianie byli lepsi – 3:2.

W najważniejszych meczach Bestia Team uległa Dynamik Herring Toruń 1:2 i zajęła 4. pozycję, a „Źli chłopcy” ulegli Tiki Taka Warszawa 1:5 (w grupie przegrali z tym zespołem 2:4).