Chrobry Międzyzdroje jest mocny

Drużyna Chrobrego Międzyzdroje.
Drużyna Chrobrego Międzyzdroje. chrobrymiędzyzdroje.ubf.pl
Tenis stołowy. Zespół UKS Chrobry Między-zdroje ma za sobą czwarty mecz w rozgrywkach I ligi kobiet.

Tym razem nasza ekipa bez straty punkty rozbiła drużynę SCKiS Hals II Warszawa 10:0.

Rywalki to najsłabszy team rozgrywek, który w czterech pierwszych meczach sezonu zdołał wygrać zaledwie jeden mały pojedynek. W Międzyzdrojach też mógł ugrać jeden punkt. W deblu Anna Zielińska i Wioleta Witkowska ograły 3:2 Hannę Prusińską i Monikę Klimczak. Zawodniczki Chrobrego prowadziły w setach 2:0, ale rywalki się nie poddały i wygrały dwie kolejne partie. W decydującym, piątym secie znów dominacja miejscowych była wyraźna. Pozostałe punkty dla Chrobrego zdobyły, Sylwia Wandachowicz i Maja Krzewicka.

Zadanie Chrobry miał do wykonania o tyle łatwiejsze, że jedna z rywalek (Julia Więckowska) oddawała swoje mecze walkowerem, ponieważ przyjechała do Międzyzdrojów z kontuzją.

Chrobry jest na czele rozgrywek I ligi z kompletem punktów, podobnie jak LUKS Chełmno.

Dodajmy, że w I lidze gra również Champion Police, ale po 4 kolejkach ma zerowy dorobek.