Chemik Police pewnie pokonał Legionovię [zdjęcia]

Mistrzynie Polski tylko w drugim secie pozwoliły rywalkom nawiązać równorzędną walkę. To trzecie zwycięstwo Chemika w trzecim meczu w tym sezonie Orlen Ligi.

Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
Chemik: Werblińska (13), Montano (17), Gajgał-Anioł (4), Bełcik (4), Veljković (10), Blagojević (11), Jagieło (1) oraz Krzos (libero), Jagieło, Smarzek.

Pierwszy set to dominacja Chemika od początku do końca. Rywalkom sporo problemów sprawiła swoją zagrywką Stefana Veljković.

Właśnie Serbka zagrywką punktową rozstrzygnęła losy drugiej partii. Wcześniej policzanki musiały gonić wynik (3:6, 7:11, 16:18). Kilka ważnych punktów w tym momencie meczu zdobyła Madelaynne Montano, później wybrana MVP.

Trzeci set był wyrównany do stanu 16:15. Wtedy czas wziął Jakub Głuszak, trener mistrzyń Polski. Przerwa się przydała, bo Legionovia do końca meczu zdobyła już tylko cztery oczka.

Chemik z kompletem punktów przewodzi tabeli. Za tydzień gra w Rzeszowie z Developresem.

Polecamy na gs24.pl:

W sobotnią noc Grey Club zaprosił szczecinian na imprezę z okazji swoich drugich urodzin. Zobaczcie fotorelację!Festiwal Młodych Talentów Szczecin. Eliminacje: