Chemik Police ograł Dąb Dębno 3:1

(mc)
Marcin Wydurski (z prawej) z Chemika Police strzelił dziś dwa gole.
Marcin Wydurski (z prawej) z Chemika Police strzelił dziś dwa gole. Fot. Krzysztof Cichomski
Dziś Chemik Police podejmował Dąb Dębno i wygrał 3:1. - Nie lubię mówić o pracy sędziów, ale dziś od początku spotkania oni utrudniali nam grę - powiedział po meczu trener Dębu, Zenon Burzawa. - Nie czuli gry, przerywali niepotrzebnie akcje, no ale nie mogę tylko na nich zwalać winy za porażkę.

Chemik objął prowadzenie w 30. minucie. Marcin Wydurski otrzymał wrzutkę z prawej strony. Jego pierwszy strzał głowa trafił w poprzeczkę, ale dobitka była już skuteczna. Dąb wyrównał po bramce Sławomira Saneckiego, który wykorzystał wrzut z autu i gapiostwo obrońców. Na 2:1 dla Chemika strzelił głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamil Bieniek. Gospodarze dobili dębnian w 93. minucie. Chemik, a konkretnie Wydurski, wykorzystał złe wybicie piłki przez Tomasza Judkowiaka. Napastnik otrzymał prostopadłą piłkę i po akcji sam na sam z bramkarzem ustalił wynik meczu.

Chemik Police - Dąb Dębno 3:1 (1:0)

Bramki: Wydurski 2 (30, 93), Bieniek (70) - Sanecki (56).

Chemik: Rusek - Janicki, Bieniek, Maśniak, Hajdukiewicz, Jóźwiak (90 Gogarowski), Baranowski, Szmit, Wojtasiak (62 Sobczak), Skrętny (64 Krawiec), Wydurski (90 Milewski).

Dąb: Judkowiak - Swędra, Norsesowicz, Całko, Sanecki (79 Bocian) - Dudek, Niparko, Laska (67 Kowalski), Majchrzak - Jarecki, Dłubis (46 Majewski).

W pozostałych dzisiejszych meczach: Darzbór Szczecinek - Cartusia Kartuzy 0:3, Kaszubia Kościerzyna - Astra Ustronie Morskie 4:1