Błękitni Stargard - Orkan Rumia 2:2 (2:1)

zek
W dzisiejszym meczu III ligi Błękitni Stargard zremisowali u siebie z Orkanem Rumia 2:2. Gospodarze świetnie rozpoczęli spotkanie i już w 2 minucie Bartłomiej Zdunek wyprowadził stargardzian na prowadzenie.

W 17 minucie Marek Lewandowski wykorzystał dośrodkowanie Łukasza Woźniaka i było 2:0. Goście nie poddali się i w pierwszej akcji po stracie drugiego gola zdobyli kontaktową bramkę. Orkan groźnie atakował, w tej części zaliczył słupek i poprzeczkę, ale więcej goli nie było. W drugiej połowie lepiej prezentowali się goście, którzy postawili na atak. Wyrównali po rzucie rożnym w 57 minucie, ale spora zasługa w tym gospodarzy, którzy przysnęli w polu karnym. W 78 minucie Błękitni powinni prowadzić, ale w idealnej sytuacji spudłował Woźniak. W końcówce obie ekipy atakowały, ale więcej goli nie było.