AZS Radex wygrał z AZS Opole i znów jest liderem

(mc)
W meczu z opolanami aż 11 zawodników szczecińskiego klubu wpisało się na listę strzelców. Fot. Archiwum
Udało się AZS Radex Szczecin wrócić po kilku tygodniach na fotel lidera grupy B. Dzisiaj nasi akademicy pokonali u siebie AZS Politechnikę Opolską 94:70.

Mecze z opolanami zawsze były dla szczecinian trudne. Nawet teraz, gdy goście nie są już drużyną czołówki tabeli, nasi zawodnicy mieli trochę problemów z zatrzymaniem ofensywy rywali. Po pierwszej kwarcie gospodarze nawet przegrywali. Później doszli jednak do głosu liderzy naszej ekipy: Maciej Majcherek i Karol Pytyś i szczecinianie do przerwy pewnie prowadzili.

Druga połowa to w zasadzie tylko dogrywanie spotkania do końca, bo wynik był już przesądzony.

Najskuteczniejszymi zawodnikami AZS Radex byli Maciej Majcherek (27 punktów) i Karol Pytyś (25).

Więcej o meczu w czwartek (28.01) w papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".

Teraz Głos Szczeciński możesz kupić w wygodny sposób przez Internet. Kliknij tutaj >>> by wejść na stronę e-głosu.