Wygrana Świtu Skolwin w Przodkowie na przekór problemom

(sz)
Świt Skolwin miał dużo kłopotów w zaległym meczu z przedostatnim w tabeli GKS Przodkowo, mimo to zdołał zwyciężyć 2:1.

Świt rozpoczął mecz z GKS Przodkowo bez zdobywców 21 ze swoich 51 goli Michała Kołodziejskiego i Kamila Walkówa. Pozbawiony najbardziej bramkostrzelnego duetu miał problem z atakowaniem. Ekipa z Kaszub spoliczkowała ospałych skolwinian. W 36. minucie wyszła na prowadzenie.

Decyzja mogła być tylko jedna. Przed drugą połową Kołodziejski i Walków wbiegli na boisko. Pomogli drużynie odwrócić wynik na 2:1 na przekór problemom, a gole zdobyli w ostatnim kwadransie Nagórski oraz Filipowicz.

GKS Przodkowo - Świt Skolwin 1:2 (1:0)