reklama

Wygrana Sparty Węgorzyno, remis Błękitu Pniewo

Paweł Pązik, Maurycy BrzykcyZaktualizowano 
Zawodnicy Kasty Majowe (z prawej Andrzej Miązek) przegrali 2:3 ze Światowidem Łobez.
Zawodnicy Kasty Majowe (z prawej Andrzej Miązek) przegrali 2:3 ze Światowidem Łobez. Sebastian Wołosz
Sparta Węgorzyno w pierwszym meczu pod wodzą nowego trenera, Jacka Chyły, wygrała u siebie z Promieniem Mosty 2:0. Na południu prowadzący w tabeli Błękit Pniewo zgubił punkty w Warnicach.

Grupa północna

Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 3:1 (2:1)
Bramki: Girczyc (30), Kujawski (35), Bogusz (60) - Czyż (9).
Wybrzeże: Jabłoński - Krasowski (78 Szulc), Kapiński, Girczyc, Bodnar, Bogacz, Cupryn (75 P. Dąbrowski), Kocieniewski (84 Płoch), Kujawski, K. Bogusz, Pietrzak (80 Jeziorek).
Mewa: Andrusieczko - Pawłowski, Skrilec, Damian Adamczuk, Włodarczyk, Dudek, Czyż, Sz. Deuter, Urbańczyk (30 M. Deuter), Astramowicz (46 Stępień), Grygiel (85 Dmowski).

Rega Trzebiatów - Ehrle Dobra Szczecińska 3:0 (0:0)
Rega: Kordowski 2 (56, 73), Samulski (59).
Rega: Gładysz - Stawicki, Kordowski, Major (85 Siewiorek), Miłoszewicz, Zaręba, Sobczak, Bagiński, Lenio (75 Burak), Socha (70 Bogusz), Samulski (75 Rogalski).
Ehrle: Konopka - Gaweł, Żywicki, Suchorzewski, Marek, Pawłowski, Kondraciuk, Ciszewski, Andruszczak, Sych (79 Kostrubiec), Piasecki (75 Kozanecki).

Kasta Szczecin-Majowe - Światowid Łobez 2:3 (1:2)
Bramki: Rolak (40), Kopciuch (65) - Komar 2 (40, 88), Nikołajczyk (2).
Kasta:Wróblewski - Rolak, Miązek, Gościło, Ceglarz, Kozieł, Kopciuch, Tucholski (41 Prętkowski, 85 Klim), Kieruzel, Rybak (75 Kwaśniewski), Targoński.
Światowid: P. Deuter - Bodys, Szostak, Brona, M. Mosiądz, Nikołajczyk (75 Iwachniuk), Koba (65 Grzywacz), Stefaniak, Pawłowski, Komar, D. Mosiądz (90 Adamów).
Czerwone kartki: Kozieł (60), Targoński (82, obaj Kasta).

Sparta Węgorzyno - Promień Mosty 2:0 (0:0)
Bramki: Wilczyński (61), Kiernicki (82).
Sparta: Sobański - Petera, Kacprzak, Żurawik (80 Maciejewski), Konieczny, Romańczyk (55 Halamus), Geszka, Grochulski, (68 Samal), Kiernicki, Walicki (46 Konieczny), Okoniewski, Wilczyński.
Promień: Zaremba - Izdebski, M. Kijowski, Liczywek, Błaszczyk (68 Lubowicki), Eschinger (88 Wiliński), A. Gałgan, R. Gałgan, Bernach (62 Mikołajczyk), P. Kijowski (65 Kornacki), S. Gałgan.

Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 3:4 (1:1)
Bramki: Stachowicz (7-karny), A. Blasius 2 (82, 85) - D. Wiśniewski (31), Stefaniak (52), M. Wiśniewski 2 (60, 89).
Tanowia: Padoł - Oleniszyn (75 Jasnowski), Stachowicz, Sobczak, Brzeziński, Czapiewski (46 Kaliszczak), R. Blasius (62 Staszewski), A. Blasius, Marecki, Gembicki (57 Nickiewicz), Grużewski.
Wicher: Balcerzak - Gibas, Ragus, P. Cymkiej, Romanko, M. Wiśniewski, Gabryś (85 Marcianiak), Stefaniak (88 Jędrzejczak), Dawid Orzechowski, D. Wiśniewski, B. Cymkiej.

GKS Mierzyn - Rolpol Chlebowo 2:1 (0:1)
Bramki: Rajmer (47), Ruciński (52) - Doniecki (32).
GKS: Andrzejkowicz - Maciejewski, Stasiak, Zima, Lewaniak (46 Iwach), Krajniak, Jaworski, Kobielski (60 Dąbrowski), Bielecki (70 Grad), Rajmer, Ruciński (80 Mamczyk).
Rolpol: Bagiński - T. Rogala, Molik, E. Rogala, Skrzeszowski, Doniecki, Adamek (85 Kowalczyk), Fadecki (46 Wrzosek), Stachowicz, Chacuk, Szymczyk (75 Rozworski).

Chemik II Police - Iskra Golczewo 0:2 (0:0)
Bramki:Smerdel (55), Sobański (61). Chemik: Owczarzak - Bącler, Gołębiowski, Maśniak, Terlikowski (74 Szewczykowski), Kupiński, Wiejkuć, Felicki, Chomik (77 Puch), Zwoliński (46 Przechodzki), Biernacki.
Iskra: Kowalski - W. Trepkowski (65 Marchewka), Smerdel (85 M. Piotrowski), Madej, Hus, Mężydło, Bekman (72 R. Piotrowski), Kańczucki, Sobański, K. Kowalski (75 B. Trepkowski), Mruk.
Czerwona kartka: Gołębiowski (73).

Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin 1:4 (1:1)
Bramki: Inczewski (42) - Hofman (22), Markiewicz (60), Kapczynski (65), Dominiak (84).
Błękitni:Wrzosek - Kurant, Pustelnik, Wojciechowski (46 Bednarski), Zagrobelski, Onyszczuk, Piskorz, Rembisz, Loduchowski, Duda, Inczewski (72 Jakubowski).
Jeziorak:Szklarz - Targoński (75 Turliński), M. Wójtowicz, W. Wójtowicz, Zieliński, Chlibyk (87 Ochnik), Dominiak (85 Sierakowski), Markiewicz, Wdowski, Kapczynski, Hofman (55 Kruszyński).

TABELA M PKT BR
1. Iskra 18 43 59-24
2. Sparta 18 39 42-19
3. Jeziorak 18 36 56-20
4. Błękitni II 18 34 66-45
5. Promień 18 33 54-39
6. Światowid 18 29 35-27
7. Mewa 18 29 53-45
8. Wybrzeże 18 28 41-49
9. Tanowia 18 26 31-36
10. Rega 18 23 27-35
11. Mierzyn 18 22 33-42
12. Wicher 18 20 29-44
13. Ehrle 18 18 27-45
14. Kasta 18 17 39-53
15. Rolpol 18 12 23-51
16. Chemik II 18 5 19-60

W następnej kolejce: Wicher - Kasta, Jeziorak - Chemik II, Iskra - GKS, Ehrle - Mewa, Tanowia - Wybrzeże, Światowid - Sparta, Promień - Błękitni II, Rolpol - Rega.

Grupa południowa

Orkan Suchań - Piast Karsko 2:0 (1:0)
Bramki: Owsianko (28), Ważny (64).
Orkan: Niemczynowicz - Duda, M. Świderski, Wójcik, Pyrkała (35 Oprzała), M. Sałapata (35 Wiśniewski), Szczerba, Gros, R. Świderski, Ważny, Walus, Owsianko (85 Adrabiński).
Piast:Gabryszewski - Drzewiecki (73 Juszczak), Płaczek, Łatwiński, Iwanowski, Mrzygłód, Diaków, Drobniak (82 Korneluk), Kabaciński (61 Kądziela), Kuliński, Kałużny.

Sokół Pyrzyce - Remor Recz 0:1 (0:1)
Bramka:Jodłowski (44). Sokół: Piwiński - Maćkowiak, Zieliński (70 Stępień), Zięba (75 Żuromski), Zaborowski, Kochan (80 Langowski), Piasecki, Panasiuk, Dubik, Mikuła (46 Nowaczyk), Okraska.
Remor: Bednarski - Denisiuk, Kiłoczko, Misiek, Gnitecki, Sokołowski, Hołubowski, Kotwas (90 Mazurczyk), Krukowski, Formela (89 Brzeziński), Jodłowski.

Orzeł Pęzino - Ogniwo Babinek 2:2 (1:0)
Bramki: Żaba (30), Kamil Jankowski (70) - Janas 2 (53, 78).
Orzeł: Skwara - Kowalczyk, Filocha, Ł. Szynkiewicz, Kuchenbeker, Krzysztof Jankowski (75 Nadolny), P. Kaszuba, Ł. Kaszuba (60 Banaszek), Pawlik (46 R. Szynkiewicz), Żaba (46 Kiełczewski).
Ogniwo: Dębicki - Janas, S. Woźniewski, D. Kaniecki, Reformat, Misior (68 K. Gumiński), B. Woźniewski, Walczak, G. Kaniecki, Kuzio, Zając.

Mechanik Warnice - Błękit Pniewo 1:1 (0:0)
Bramki: M. Domowicz (85-karny) - Piwowarski (46).
Mechanik: Madej - J. Werstak, Jasion (75 G. Pragier), Fiszer, A. Domowicz, Kusy (50 Poznański), Oziembło, M. Domowicz, Sienkiewicz (70 K. Pragier), Brzeziński, Krawczyk.
Błękit: Maciocha - Szynal (46 Piwowarski), Pietraszewski, Janiak, Baszak, Hołownia, Węgrzyn, Grudniewski, Malik, Łągiewczyk (70 Chmielarz), Plis (90 Dobrowolski).

Wicher Przelewice - Zieloni Zielin 2:2 (2:1)
Bramki: Jakubczyk (7), Matuszak (10) - Con (37), A. Stelmach (58).
Wicher: Duk - Bil, Stankiewicz, Piotrowski (46 M. Kustra), Piekarski, Jabłoński (27 Ruciński), Klamborowski, R. Antkiewicz, D. Kustra, Jakubczyk (85 Ziajka), Matuszak.
Zieloni: A. Pawlisiak - G. Pawlisiak, Mateusz Szwechłowicz, Mariusz Szwechłowicz, Kowalczyk (55 A. Stelmach), Siwak, Godyń, Dymida, Tytoń, Con, Wojciechowski.

Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3:0 (2:0)
Bramki: Siemieński 2 (10, 90), Chorążyczewski (20).
Polonia: Wrzeszczowski - Jodko, Falkowski (46 Pacha), Chorążyczewski, Mierzwa (46 Banaś), Osiecki (80 Kądziela), Siomka, Baran, Witkowski (70 Zyr), Lisowski, Siemieński.
Orzeł: Lizurej - Sarnecki, Limanówka, Pawlus, Krzemiński (82 Rycerz), Wojciechowski D. Nagaj (25 Kościukiewicz), Mazur, Mikuć (46 Łukian), Sobas (70 Laszczyński), Szot.
Czerwona kartka: Limanówka (89, Orzeł).

Orzeł Bierzwnik - Hetman Grzybno 2:3
Bramki dla Orła: Jurecki (30), K. Majewski (55).
Orzeł: F. Majewski - R. Barszczewski, Perłakowski, Lewandowski, Demjan, Piechota, Bolonek, Jaromirski (70 Włodarczyk), Walczak (85 H. Barszczewski), Jurecki (85 Komisarczyk), K. Majewski.

Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 0:0
Myśla: Panasiuk - Drochomirecki, Stępniak, Cholewiński, Cisek, Bocian (80 Zieliński), Kapsrowiak, Dereń, Chomicz (70 Wenderlich), Sikora, Niparko.
Mieszko: Ziemba - D. Szkolnicki, Rosiak (90 Jóźwiak), Linkiewicz, Salwa, Sztadilów (80 Augustynowicz), Wierzbicki (55 Szczotka), Mazurek, Wasilewski, A. Szkolnicki, Paszko (65 Stacewicz).
Czerwona kartka: A. Szkolnicki (35, Mieszko).

TABELA M PKT BR
1. Błękit 18 38 79-20
2. Orzeł T. 18 34 46-25
3. Orzeł P. 18 33 41-28
4. Orkan 18 30 19-13
5. Sokół 18 29 38-27
6. Mechanik 18 28 26-29
7. Zieloni 18 27 35-50
8. Myśla 18 26 33-37
9. Polonia 18 25 18-23
10. Mieszko 18 24 26-28
11. Ogniwo 18 24 30-25
12. Piast 18 23 25-30
13. Remor 18 20 25-32
14. Wicher 18 19 29-33
15. Orzeł B. 18 11 33-51
16. Hetman 18 8 16-68

Następna kolejka: Remor - Polonia, Błękit - Piast, Hetman - Mechanik, Orzeł T. - Orzeł B., Myśla - Orkan, Mieszko - Orzeł P., Zieloni - Sokół, Ogniwo - Wicher

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3