Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chmielno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Borzestowo, Grodzisko , Stary Dwór, Zajezierze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Teresa Dussa-Kowalewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    94 (36,43%)

    Brunon Cirocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    164 (63,57%)

    Okręg 2

    Borzestowska Huta, Łączyńska Huta.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygmunt Marian Jażdżewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Chmielno: ul. Gryfa Pomorskiego, Damroki, Spacerowa, Grodziska, Bernarda Grzędzickiego, Świętopełka, Plac Troyana , Nadziei, Wichrowe Wzgórze, Kamienny Park, Kłodno, Wiejska, Młyńska . Miejscowości: Bukowinki , Rekowo.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Natalia Zwara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

    82 (30,26%)

    Stanisław Klimowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    189 (69,74%)

    Okręg 4

    Chmielno: ul. Raduńska, Słoneczna, Pogodna, Spokojna, Na Zboczu, Widokowa, Słonecznikowa, Franciszka Necla, Garncarska, Zatokowa, Brzozowa, Jesionowa, Zielona Dolina, Na Wzgórzu, Truskawkowa, Nad Stawem, Polanki . Miejscowości: Osowa Góra, Węgliska, Chmieleńskie Chrósty, Babino, Chmielonko, Lampa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Maria Gizela

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    92 (27,96%)

    Barbara Elżbieta Falba-Lewandowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

    67 (20,36%)

    Ryszard Rachwalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    17 (5,17%)

    Jerzy Zbigniew Witka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    153 (46,50%)

    Okręg 5

    Chmielno: ul. Akacjowa, Kuby, Piotra Bukowskiego, Ks. Józefa Szotowskiego, Tulipanowa, Jarzębinowa, Lipowa, Kasztanowa, Poziomkowa, Chmielowa, Bzowa, Żeglarska, Słowińców, Jachtowa, Malinowa , Jaśminowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Andrzej Bugalski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    67 (21,00%)

    Barbara Radajak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

    65 (20,38%)

    Andrzej Jan Czaja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    98 (30,72%)

    Alicja Agnieszka Chabowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    89 (27,90%)

    Okręg 6

    Cieszenie, Cegliska .

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Konrad Kreft

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    79 (40,10%)

    Jerzy Komkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    118 (59,90%)

    Okręg 7

    Garcz: ul. Sianowska, Widokowa, Zielone Wzgórze, Leśna, Spacerowa, Spokojna, Ogrodowa, Źródlana, Wichrowe Wzgórze, Jeziorna, Rzemieślnicza, Długa, Błękitna, Dziewcza Góra .

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rajmund Krause

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (8,92%)

    Ewa Elżbieta Bigus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

    48 (22,54%)

    Jacek Roman Kitowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    63 (29,58%)

    Andrzej Mirosław Ropela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    83 (38,97%)

    Okręg 8

    Garcz: ul. Chmieleńska, Łąkowa, Świerkowa, Kaszubska, Podgórna, Cicha, Osiedlowa, Słoneczna, Akacjowa, Polna, Radosna, Motocyklowa, Kwiatowa, Kartuska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Adam Formella

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (9,85%)

    Andrzej Jan Hennig

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË

    98 (37,12%)

    Ewa Elżbieta Bogdańska-Bóll

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

    47 (17,80%)

    Krzysztof Kwidziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    30 (11,36%)

    Lucyna Teresa Sela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    63 (23,86%)

    Okręg 9

    Kożyczkowo, Borczaki, Młyn Dolny, Młyn Górny, Rzym.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Marcin Racki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    11 (5,53%)

    Marcin Jan Leman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    75 (37,69%)

    Adam Marcin Gołąbek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    113 (56,78%)

    Okręg 10

    Miechucino: ul. Spacerowa, Dolna, Górna, Kościelna, Olchowa, Zielone Wzgórze, Leśna, Wejherowska, Pogodna, Podgórna, Widokowa, Kolejowa, Wąska, Krótka, Kartuska. Miejscowości: Strysza Góra, Glinno.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Antoni Gojtowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    106 (39,41%)

    Danuta Ptach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    40 (14,87%)

    Maria Teresa Dradrach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    123 (45,72%)

    Okręg 11

    Miechucino: ul. Zielona Dolina, Poprzeczna, Szkolna, Spokojna, Brzozowa, Kwiatowa, Słoneczna, Ogrodowa, Osiedlowa, Cicha, Skarpowa, Do Cisów, Jaśminowa, Wrzosowa, Osiedle Zielony Stok, Osiedle Słoneczna Dolina, Szlak Kaszubski. Miejscowość: Koryta.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kąkol

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (32,32%)

    Andrzej Ryszard Lewna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    87 (33,08%)

    Zygmunt Wiktor Hinca

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    91 (34,60%)

    Okręg 12

    Miechucino : ul. Jeziorna, Łąkowa, Polna, Miechucińskie Chrósty.: Osiedle im. F. Brzezińskiego.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Marek Felskowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (24,46%)

    Jan Władysław Janczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

    51 (36,69%)

    Jarosław Witos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    54 (38,85%)

    Okręg 13

    Przewóz, Haska, Maks, Sznurki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Brunon Krefta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK KREFTA

    86 (44,10%)

    Tomasz Leon Pellowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

    17 (8,72%)

    Henryk Adam Sieniek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    59 (30,26%)

    Kamil Piotr Balewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    33 (16,92%)

    Okręg 14

    Reskowo, Dejk, Lipowiec.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Skrzypkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (14,13%)

    Sebastian Andrzej Klamrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    40 (21,74%)

    Ryszard Grzegorz Gadzewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    118 (64,13%)

    Okręg 15

    Zawory

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Marek Byczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CHMIELNO

    126 (57,27%)

    Ewa Krystyna Gizela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    94 (42,73%)