Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stężyca

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część sołectwo Stężyca, tj. Stężyca ulice: Abrahama, Bernarda Sychty, Brzozowa, Gryfa Kaszubskiego, Jesionowa, Kartuska, Kasztanowa, Porucznika Józefa Dambka, Parkowa, Przylesie, Raduńska, Remusa, Różana, Siwa, Sosnowa, Sportowa, Szafirowa, Świętego Benona, Wrzosowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Józef Zielke

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Pypkowo, Stężyca bez ulic, Stężyca ulice: Bronisława Brunki, Cicha, Hieronima Derdowskiego, Deszczowa, Jana III Sobieskiego, Ks. Bp. Michała Łaszewskiego, Jana Heweliusza, Józefa Wybickiego, Mściwoja II, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Słoneczna, Świętopełka Wielkiego, Widokowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Adam Stencel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    209 (69,44%)

    Andrzej Rafał Kiedrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

    92 (30,56%)

    Okręg 3

    część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Delowo, Kucborowo, Pażęce, Śnice, Zdrębowo, Stężyca ulice: Bursztynowa, Daleka, Damroki, Doktora Majkowskiego, Firmowa, Jejmościny, Jeziorna, Marii Konopnickiej, Kapliczna, Krótka, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Piaskowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Przytulna, Mikołaja Reja, Rolna, Rzemieślnicza, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Stolema, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Wspólna, Zielona, Źródlana.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Zdzisław Hinc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    sołectwa: Gapowo, Niesiołowice, Stężycka Huta, Żuromino, tj. miejscowości: Chróstowo, Czysta Woda, Dubowo, Gapowo, Kukówka, Malbork, Niesiołowice, Pustka, Rzepiska, Stężycka Huta, Szczukowo, Żuromino.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Piotr Laska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    211 (60,98%)

    Edyta Klasa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

    113 (32,66%)

    Hieronim Antoni Więcek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    22 (6,36%)

    Okręg 5

    sołectwa: Zgorzałe, Pierszczewo, Czaple, tj. miejscowości: Czapielski Młyn, Nowe Czaple, Pierszczewko, Pierszczewo, Smokowo, Stare Czaple, Teklowo, Uniradze, Zgorzałe.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sabina Teresa Las

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    66 (25,48%)

    Sylwia Ewa Las

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE-ROZWÓJ WSI

    52 (20,08%)

    Bogusław Edmund Las

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE - „NASZE SPRAWY”

    66 (25,48%)

    Alfons Daleki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ DLA GMINY

    75 (28,96%)

    Okręg 6

    część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Bolwerk, Ostrowo, Kamienica Szlachecka ulice: Cicha, Długa, Krótka, Ostrowska, Rolnicza, Różana, Spacerowa, Wichrowa, Widokowa, Wierzbowa, Zamkowa, Zielone Wzgórze.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stefan Literski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Przyrowie, Kamienica Szlachecka ulice: Gliniana, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Łąkowa, Osiedlowa, Piaskowa, Pogodna, Pod Lasem, Polna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Świerkowa, Truskawkowa, Wygodna, Źródlana.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Fryderyk Maksymilian Mach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    sołectwa: Borucino, Łączyno, Nowa Wieś, tj. miejscowości: Borucino, Kamienny Dół, Łączyno, Łączyński Młyn, Nowa Wieś, Wygoda Łączyńska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adela Maria Brzeska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    117 (29,70%)

    Mirosław Edmund Jeżewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE-ROZWÓJ WSI

    69 (17,51%)

    Mirosław Andrzej Formela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE - „NASZE SPRAWY”

    208 (52,79%)

    Okręg 9

    część sołectwo Klukowa Huta, tj. miejscowość: Klukowa Huta bez ulic, Klukowa Huta ulice: Aleja Jana Pawła II, Hieronima Derdowskiego, Długa, Józefa Hallera, Kaszubska, Marii Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Księdza Konrada Lubińskiego, Ogrodowa, Orchidei, Polna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Józefa Wybickiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wspólna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Zaborowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    sołectwa: część sołectwa Klukowa Huta, Łosienice, tj. miejscowości: Danachowo, Dąbrowa, Nowe Łosienice, Nowy Ostrów, Stare Łosienice, Klukowa Huta ulice: Floriana Ceynowy, Cicha, Łąkowa, 3 - go Maja, Rzemieślnicza, Spokojna, Ks. Bernarda Sychty, Północna, Zielona.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Wacław Gruchała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    129 (54,66%)

    Jacek Grzegorz Wica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ DLA GMINY

    107 (45,34%)

    Okręg 11

    część sołectwo: Gołubie, tj. miejscowości: Mestwin, Gołubie bez ulic (od nr 62 do nr 77), Gołubie ulice: Botaniczna, Dworcowa, Jabłoniowa, Jeziorna, Kasztelańska, Lipowa, Młyńska, Nowe Osiedle, Osiedle Zamkowisko, Polna, Porucznika Józefa Dambka, Przylesie, Sambora II (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19a, numery parzyste od nr 2 do nr 46), Słoneczny Stok, Sosnowa, Św. Antoniego, Żurawiowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Stanisław Zwara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    135 (57,45%)

    Michał Rożanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGORZAŁE - „NASZE SPRAWY”

    100 (42,55%)

    Okręg 12

    część sołectwo Gołubie, tj. miejscowość: Gołubie bez ulic (od nr 1 do nr 61), Gołubie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Długa, Grafitowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Objazdowa, Ogniskowa, Partyzancka, Pogodna, Poziomkowa, Prosta, Rekreacyjna, Rzemieślnicza, Sambora II (numery nieparzyste od nr 21 do końca, numery parzyste od nr 50 do końca), Sikorska, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowe Wzgórze, Wrzosowa, Wspólna, Zaciszna, Zakole, Zielona.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Michał Turzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    136 (60,44%)

    Kamila Katarzyna Kobierowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOBIEROWSKI

    89 (39,56%)

    Okręg 13

    sołectwo Sikorzyno, tj. miejscowości: Nowa Sikorska Huta, Sikorzyno, Stara Sikorska Huta.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Adam Hinca

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    73 (35,44%)

    Emilia Barbara Banaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB

    133 (64,56%)

    Okręg 14

    sołectwo Potuły, tj. miejscowości: Krzeszna, Potuły.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Zaborowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    sołectwo Szymbark, tj. miejscowości: Drozdowo, Kolano, Szymbark, Wieżyca.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Mieczysław Wysocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU I GMIN

    0 (0,00%)