Nasza Loteria

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski w drugiej turze. ZDJĘCIA ze sztabu PO

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
Wybory prezydenckie 2020. Wieczór wyborczy w sztabie PO w Szczecinie.
Wybory prezydenckie 2020. Wieczór wyborczy w sztabie PO w Szczecinie. Sebastian Wołosz
Politycy Platformy Obywatelskiej w sztabie w Szczecinie przyjęli ogłoszenie sondażowych wyników wyborów prezydenckich 2020 pozytywnie.

ZOBACZ TEŻ:

Szczecińscy politycy PO wieczór wyborczy regionalnego sztabu wyborczego kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego zorganizowali w Starej Rzeźni. W wieczorze wyborczym udział wzięli m.in.: szef szczecińskiej PO Olgierd Geblewicz, posłowie na Sejm RP Arkadiusz Marchewka, Magdalena Filiks, europoseł Bartosz Arłukowicz.

To było jedyne ugrupowanie, które po rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z kandydowania na urząd Prezydenta RP, musiało szybko znaleźć innego kandydata i w szybkim tempie zebrać 100 tys. podpisów.

Poparcie dla Rafała Trzaskowskiego błyskawicznie rosło w sondażach, dlatego wszyscy z ciekawością czekali na sondażowe wyniki pierwszej tury wyborów. Poznali je o godz. 21.

Wybory prezydenckie 2020

Oficjalne wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich

  1. 43.51%
  2. 30.47%
  3. 13.87%
  4. 6.78%
  5. 2.36%
  6. 2.22%
  7. 0.23%
  8. 0.17%
  9. 0.14%
  10. 0.14%
  11. 0.11%

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Grzegorz Napieralski, senator Koalicji Obywatelskiej: Rafał Trzaskowski w II turze! Niech za dwa tygodnie wygra demokratyczna, otwarta i tolerancyjna Polska!

ZOBACZ TAKŻE:

Wybory w Szczecinie 2020. Radość w sztabie PiS po ogłoszeniu...

Tak głosowali szczecinianie. Zobacz zdjęcia!

Wybory w Szczecinie

Wybory w Szczecinie 2020. Tak głosowaliście. Zobacz ZDJĘCIA!...

od 12 lat
Wideo

Szymon Hołownia ma duże ego, większe ma tylko Lech Wałęsa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński