reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 34 i Senatu, okręg nr 85

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci. Aby ułatwić Ci sprawdzenie wyników, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 34 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 85 wraz z poparciem, które otrzymali. Na tych kandydatów głosować mogli wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki. Wybory odbyły się 13 października, już teraz możesz poznać wyniki, i sprawdzić, jak rozłożyły się głosy i kto otrzymał mandat. Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 34

Granice tego okręgu to część województwa warmińsko-mazurskiego obejmująca obszary powiatów:

  • bartoszycki,
  • braniewski,
  • działdowski,
  • elbląski,
  • iławski,
  • lidzbarski,
  • nowomiejski,
  • ostródzki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Elbląg.

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 są już oficjalnie znane. Zobacz, kto zwyciężył wybory do Sejmu z okręgu nr 34. Czy twój kandydat dostał się do Sejmu?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Ziejewski Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 028
  • Procent głosów oddanych na listę: 33,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,6%
  • Miejsce zamieszkania: Szwarcenowo
  • Zawód: rolnik

2. Żuchowski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 530
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,41%
  • Miejsce zamieszkania: Szałkowo
  • Zawód: historyk sztuki

3. Frejnik Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 201
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Sławkowo
  • Zawód: kierownik gminnego zakładu usług komunalnych

4. Pietrulewicz Edward Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 279
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: nauczyciel

5. Szakiewicz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 866
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Szyleny Kolonia
  • Zawód: rolnik

6. Sowicka Małgorzata Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 080
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: urzędnik

7. Marchalewska Monika Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 938
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Kruszewnia
  • Zawód: nauczyciel

8. Huszcza Robert Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 841
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Kiersity
  • Zawód: rolnik

9. Granacka Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 461
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Tuszewo
  • Zawód: asystentka zarządu

10. Wiśniewski Andrzej Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 258
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Lidzbark
  • Zawód: urzędnik

11. Słomczyńska-Kądziołka Anetta Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 379
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Pieniężno
  • Zawód: lekarz

12. Jaskólska Wioletta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 787
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Śródmieście
  • Zawód: wykładowca akademicki

13. Żyliński Adam Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Iława
  • Zawód: administratywista

14. Nisiewicz Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 925
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Sąpy
  • Zawód: rolnik

15. Groblewski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 853
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Wielki Łęck
  • Zawód: leśniczy

16. Żelichowski Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 524
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Iłowo-Osada
  • Zawód: leśnik

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Krasulski Leonard Seweryn ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 747
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,87%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Wilk Jerzy Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 620
  • Procent głosów oddanych na listę: 18,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,42%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Babalski Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 18,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,69%
  • Miejsce zamieszkania: Ostróda
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Kazimierczuk Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 921
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,56%
  • Miejsce zamieszkania: Bartoszyce
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki prawne

5. Modzelewska-Kozioł Monika Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 235
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,69%
  • Miejsce zamieszkania: Braniewo
  • Zawód: kierownik biura

6. Godziński Damian Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 859
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Miasto Lubawskie
  • Zawód: inżynier środowiska

7. Kowszyński Paweł Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 299
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,71%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej - radny

8. Ołdakowski Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 886
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,35%
  • Miejsce zamieszkania: Witki
  • Zawód: parlamentarzysta

9. Węgłowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 844
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,13%
  • Miejsce zamieszkania: Ławice
  • Zawód: inżynier rolnictwa

10. Goik Karolina Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 191
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Olbrachtowo
  • Zawód: specjalista ds. administracji i rozwoju

11. Piątek Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 134
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,65%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnica
  • Zawód: kierownik instytucji finansowej i ubezpieczeniowej

12. Kamińska Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 833
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Rybno
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej - radny

13. Andruszkiewicz Jolanta Wiesława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 757
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,1%
  • Miejsce zamieszkania: Bartoszyce
  • Zawód: ekonomista

14. Gontarz Robert ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 702
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,07%
  • Miejsce zamieszkania: Tuczki
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej - radny

15. Kierozalski Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 548
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Ostróda
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej - radny

16. Pawlik Jacek Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 609
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,44%
  • Miejsce zamieszkania: Kiwity
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Falej Monika Walentyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 093
  • Procent głosów oddanych na listę: 37,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,42%
  • Miejsce zamieszkania: Olsztyn
  • Zawód: prawniczka

2. Zielonka Andrzej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 172
  • Procent głosów oddanych na listę: 24,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,86%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: specjalista do spraw bezpieczeństwa

3. Bartkowska Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Olsztyn
  • Zawód: animator kultury

4. Klim Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 910
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: emeryt

5. Zdanowski Daniel Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 450
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Łąkorz
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

6. Piekart Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Orneta
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

7. Pasjak Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 543
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Bartoszyce
  • Zawód: emeryt

8. Gierej Jakub Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Jeleń
  • Zawód: rolnik

9. Koliński Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 531
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: specjalista do spraw public relations

10. Falkowska-Hojan Milena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 546
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Wielki Dwór
  • Zawód: ekonomistka

11. Pacyno Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 329
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Olsztyn
  • Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych

12. Pągowska Urszula Klara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 376
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Pasłęk
  • Zawód: menadżerka

13. Przyborowski Wincenty Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 317
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Braniewo
  • Zawód: emeryt

14. Szulc Mirosław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 523
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Piastowo
  • Zawód: działalność gospodarcza

15. Wójcik Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 861
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Sątopy
  • Zawód: rolnik

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Wyrębek Andrzej Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 450
  • Procent głosów oddanych na listę: 52,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,97%
  • Miejsce zamieszkania: Dobre Miasto
  • Zawód: lekarz

2. Szynkielewska Kaja Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 403
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: rejestratorka

3. Łożyński Krystian Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 071
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Mortęgi
  • Zawód: stolarz

4. Kaczkowski Tomasz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 789
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: emeryt

5. Hul Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 628
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Lamkowo
  • Zawód: rolnik

6. Połeć Agnieszka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 948
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: student

7. Ruksztełło Teresa Genowefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Nowa Pasłęka
  • Zawód: armator rybak morski

8. Zenowicz Marika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 676
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Lubawa
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Szczepańska Genowefa Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 410
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: technik administracji

10. Chrapan Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 531
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Pasłęk
  • Zawód: emeryt

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Protas Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 24 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 34,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,67%
  • Miejsce zamieszkania: Lidzbark Warmiński
  • Zawód: polityk

2. Hordejuk Bernadeta Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,91%
  • Miejsce zamieszkania: Iława
  • Zawód: urzędnik samorządowy

3. Gelert Elżbieta Kazimiera ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 590
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,62%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: menadżer ochrony zdrowia

4. Cieśliński Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 862
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,13%
  • Miejsce zamieszkania: Lidzbark Warmiński
  • Zawód: ekonomista

5. Dembek Ewa Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 269
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,9%
  • Miejsce zamieszkania: Lipinki
  • Zawód: nauczyciel

6. Królak Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 298
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,31%
  • Miejsce zamieszkania: Morąg
  • Zawód: prawnik

7. Janicki Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 393
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Działdowo
  • Zawód: inż. mechanik

8. Dziąg Leszek Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Braniewo
  • Zawód: nauczyciel

9. Zabłocka Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 035
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,81%
  • Miejsce zamieszkania: Bartoszyce
  • Zawód: nauczyciel

10. Czyżyk Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,99%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: inż. mechanik

11. Kowalski Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Ostróda
  • Zawód: nauczyciel

12. Janczewska Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Pasłęk
  • Zawód: technik rolnik

13. Borkowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 733
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Lubawa
  • Zawód: nauczyciel

14. Domańska Angelika Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 498
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Surowe
  • Zawód: grafik komputerowy

15. Piśkiewicz Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 862
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: prawnik

16. Sycz Miron ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 353
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,74%
  • Miejsce zamieszkania: Górowo Iławeckie
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Penkalski Wojciech Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 666
  • Procent głosów oddanych na listę: 26,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,66%
  • Miejsce zamieszkania: Braniewo
  • Zawód: specjalista ds. bezpieczeństwa

2. Falkowska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 631
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Dobre Miasto
  • Zawód: menager

3. Jasina Stanisław Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 311
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Elbląg
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

4. Kucińska Agnieszka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 378
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Lubawa
  • Zawód: specjalista ds. kadr i płac

5. Kępiński Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Susz
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Kowalska Anita ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Iława
  • Zawód: pracownik biurowy

7. Orłowski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Morąg
  • Zawód: nauczyciel

8. Lewandowska Monika Marcjanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 299
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Szczecin
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Drewa Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 77
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: trener sportu

10. Kwaśniewska Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 703
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Miejska Dąbrowa
  • Zawód: ekonomista

11. Banach Piotr Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 225
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Sągnity
  • Zawód: organizator imprez kulturalnych

12. Nałęcz Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lidzbark Warmiński
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Łożyńska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 182
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Lidzbark
  • Zawód: pracownik biurowy

14. Zaorski Mariusz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 66
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Trąbki Małe
  • Zawód: oficer wojska polskiego - emeryt

15. Sycz Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 579
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Bartoszyce
  • Zawód: pracownik ochrony

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 85

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • działdowski,
  • iławski,
  • nowomiejski,
  • ostródzki.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 85 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Bielecki Janusz Piotr ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 16 912
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 13,82%
  • Miejsce zamieszkania: Lidzbark
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

Gorczyca Stanisław Andrzej ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 43 947
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 35,9%
  • Miejsce zamieszkania: Szafranki
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: doktor nauk biologicznych

Orzechowska Bogusława ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 51 378
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 41,98%
  • Miejsce zamieszkania: Ostróda
  • Partia: PiS
  • Zawód: lekarz

Tulwiński Łukasz ❌

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 10 162
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,3%
  • Miejsce zamieszkania: Iława
  • Partia: Ruch Narodowy
  • Zawód: handlowiec

Dowiedz się więcej

Od 11 listopada Polacy będą podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 34 i Senatu, okręg nr 85 - Gazeta Współczesna

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3