MKTG SR - pasek na kartach artykułów

WoW, Resident Evil 4, Deus Ex i inne gry jako filmy z lat 80. od SI wylądają niesamowicie

Anita Persona
Anita Persona
Przenikanie się mediów bywa niezwykłe, a jak wyglądałyby słynne gry, gdyby zostały zekranizowane w latach 80.? Jeśli przypominałyby obrazy stworzone przez SI, to znakomicie. Zobaczcie sami.
Przenikanie się mediów bywa niezwykłe, a jak wyglądałyby słynne gry, gdyby zostały zekranizowane w latach 80.? Jeśli przypominałyby obrazy stworzone przez SI, to znakomicie. Zobaczcie sami. Huey Cookafew/YouTube/Midjournay
Sztuczna Inteligencja to niezwykły wynalazek, który, choć w sumie dopiero raczkuje, już potrafi nieźle zaskoczyć. Przykładem tego mogą być niezwykłe obrazy, jak te, przedstawiające słynne gry w wersji filmów z lat 80., które robią wrażenie. To trzeba zobaczyć.

Spis treści

Technologia nie jedno ma imię i oblicze, ale wszystkie jej przejawy mają coś wspólnego – pozwalają ludzkości się rozwijać. Ciekawa jest także obserwacja, jak poszczególne aspekty wzajemnie się przenikają, a krzyżowanie się tych zjawisk może dostarczyć sporo ciekawych informacji, rozrywki i nie tylko. Przykładem tego mogą być obrazy generowane przez SI.

Gry oczami SI

Na rynku znajdziemy kilka mniej lub bardziej robiących wrażenie generatorów obrazów opartych na Sztucznej Inteligencji. Większość z nich jest oczywiście płatna, jednak można zazwyczaj skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, aby ocenić, jak się sprawują. Jednym z najciekawszych narzędzi tego typu jest obecnie Midjourney i można z jego pomocą uzyskiwać niezwykłe efekty, przykładowo sprawdzając produkcje gamingowe i bohaterów gier w określonych realiach.

Gry, filmy i Sztuczna inteligencja

W tym przypadku jednak trzeba przyznać, że przenikanie się technologii i mediów przybrało jeszcze szerszy wymiar. Niektórzy twórcy postanowili bowiem połączyć możliwości Sztucznej Inteligencji z grami i filmami, więc to potrójny mix. Ciekawostką jest też osadzenie wszystkiego w latach 80., a jak wiadomo, produkcje filmowe w tamtych czasach miały własną, charakterystyczną specyfikę.

W naszej galerii znajdziecie więc materiały filmowe z grafikami, na których postacie i sceny z popularnych gier zostały sportretowane przez SI w klimacie właśnie filmów z lat 80., a niektóre z nich w konkretnych gatunkach. Sprawdźcie sami, jak prezentują się wyniki, ponieważ materiały te robią duże wrażenie. Zapraszamy.

Postacie z gier w wersji filmów z lat 80. oczami SI

Sprawdź też:

od 7 lat
Wideo

Powstaje aplikacja do monitorowania występowania kleszczy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: WoW, Resident Evil 4, Deus Ex i inne gry jako filmy z lat 80. od SI wylądają niesamowicie - GRA.PL

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński