Wilki przegrywają z Władysławowem. W meczach jest 1:1

(rk)
Piotr Pluta (z piłką) zdobył 20 punktów w meczu z AZS.
King Wilki Morskie Szczecin przegrały z SMS Władysławowo 66:72. W rywalizacji o awans do I ligi jest 1:1.

Koszykarze ze Szczecina mieli problemy z koncentracją. Najpierw słabo weszli w mecz, tracąc kilka łatwych punktów. Później, po przerwie, źle weszli w trzecią kwartę i przegrali aż dziesięcioma punktami.

Wystarczyło to, aby gospodarze wygrali w drugim meczu i wyrównali stan walki na 1:1.

SMS Władysławowo - King Wilki Morskie Szczecin 72:66 (28:23, 15:19, 17:7, 12:17)

Wilki:Pluta 20, Bojko 13, Wojdyr 9, Nowacki 6, Adamkiewicz 6, Stokłosa 6, Kowalczuk 4, Knowa 2.