Wilczyce ponownie lepsze od gorzowianek. Zwycięstwo 80:73

(an)
Wilczyce przywiozły cenną wygraną z trudnego terenu.
Wilczyce przywiozły cenną wygraną z trudnego terenu. Andrzej Szkocki
King Wilczyce Szczecin od zwycięstwa rozpoczęły rundę rewanżową BLK. Na trudnym terenie pokonały AZS KSSSE PWSZ Gorzów Wlkp. 80:73.Najskuteczniejsza Naketia Swanier.

Lepiej mecz rozpoczęły gorzowianki, które dobrze radziły sobie w każdym elemencie gry. Ich przewaga doszła nawet do piętnastu punktów, ale jeszcze do przerwy szczecinianki ją trochę zniwelowały. Nasze panie schodziły do szatni tracąc do rywalek dziesięć oczek.

Po przerwie w Wilczyce wstąpiła nowa siła. Nasze koszykarki złapały wiatr w żagle i zaczęły coraz bardziej zbliżać się do gospodyń. Na początku czwartej kwarty szczeciniankom udało się objąć prowadzenie, którego nie oddały już do końca meczu.

AZS KSSSE PWSZ Gorzów Wlkp. - King Wilczyce Szczecin 73:80
King Wilczyce Morskie: Swanier 24 (3x3), Kaczmarczyk 17 (1), Sosnowska 11 (1), Radwan 9 (2), Kotnis 7 (1), Erving 4, Cebulska 3 (1), Teclemariam 3, Mrozińska 2, Stasiuk 0.