MKTG SR - pasek na kartach artykułów

VR Planet, czyli drzwi do wirtualnej rzeczywistości

red.
To już przeszło 5 lat odkąd VR Planet pozwala mieszkańcom Szczecina przenieść się do zupełnie innego świata. Pomysł na ten kierunek zrodził się z fascynacji i pasji do rozwijania wirtualnej rzeczywistości. Takie połączenie mogło zaowocować tylko jednym – sukcesem.

Obecnie oferta firmy składa się z szerokiego spektrum atrakcji związanych z wirtualną rzeczywistością (VR). - W naszym lokalu można skorzystać z różnorodnych gier wirtualnych, symulatorów, doświadczeń VR i wielu innych – mówi przedstawiciel. – Atrakcje są kierowane zarówno do osób prywatnych, jak i zorganizowanych grup i klientów firmowych.

Można tu m.in. zorganizować wieczór panieński czy kawalerski, ale też urodziny, jubileusz czy firmową integrację. Dostępne są też pakiety na urodziny dla dzieci i całe spektrum atrakcji dla wycieczek klasowych czy półkolonii. - Największym zainteresowaniem cieszą się nasze usługi związane z urodzinami dla dzieci – przyznają właściciele. - Ponadto, imprezy firmowe i integracyjne również są bardzo popularne, ponieważ stanowią doskonałą okazję do budowania relacji w zespole poprzez innowacyjne rozrywki w wirtualnej rzeczywistości. Wejście do świata VR jest czymś absolutnie unikatowym.

Obserwując klientów, a także czytając komentarze zamieszczane w Internecie staje się jasne, że najbardziej docenianymi aspektami działalności są: wysoka jakość obsługi, profesjonalizm zespołu oraz niezapomniane wrażenia, które zapewnia wirtualna rzeczywistości. W tym miejscu warto podkreślić, że oferta jest dostosowana do różnych grup wiekowych i potrzeb klientów.

Właściciele nie zamierzają poprzestać na obecnych atrakcjach i już myślą o poszerzeniu działalności na wiele sposobów. - Naszymi planami jest otwarcie nowych punktów w innych miastach w Polsce i za granicą poprzez udostępnianie franczyzy naszej marki – wyjaśniają. - Chcemy również stworzyć własną grę multiplayer na platformę VR, aby dostarczać naszym klientom jeszcze bardziej unikalnych doświadczeń. Jednocześnie pracujemy nad standaryzacją obsługi klienta, aby zapewnić wysoką jakość usług.

Ponadto w planach jest też otwarcie zaplecza gastronomicznego w lokalu w Szczecinie, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę. Niedługo rozwinie się także lista nowych urządzeń i symulatorów VR. - Kontynuujemy też rozbudowę naszej biblioteki gier i symulacji, aby zapewnić różnorodność i wybór – mówią przedstawiciele. - Dodatkowo, jako firma zajmująca się technologią, oferujemy usługi optymalizacji wyświetlania naszych lokalizacji w Google Maps. W przyszłości planujemy poszerzyć naszą ofertę o usługi SEO i pozycjonowanie, aby pomóc innym firmom w zdobywaniu widoczności w internecie. Będziemy także oferować usługi informatyczne, w tym naprawę i serwis urządzeń, aby zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów

Działalność, jak i styl pracy firmy jest powszechnie doceniany, co ma też odzwierciedlenie w nagrodach i wyróżnieniach. VR Planet w 2019 roku został laureatem Plebiscytu Równa Firma, w ręce zespołu powędrowało także wyróżnienie w kategorii innowacje społeczne, co jest potwierdzeniem zaangażowania w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości.

Dane kontaktowe: Telefon: 695835485 Adres: [Aleja Bohaterów Warszawy 42/103 - Galeria Handlowa Turzyn 1 piętro, 70-342 Szczecin] Strona internetowa: [https://vrplanet.com.pl/]

Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszą firmę w plebiscycie na najlepszy lokal/usługę roku 2023 w Szczecinie! Dziękujemy za wsparcie!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wydanie specjalne Gol24 - Studio EURO 2024 - odcinek 1

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński