Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Ubywa miejsc parkingowych w Szczecinie. Konfederaci obwiniają urzędnika i żądają odwołania

Oskar Masternak
Oskar Masternak
Ul. Bolesława Śmiałego w Szczecinie
Ul. Bolesława Śmiałego w Szczecinie
Marcin Charęza, kierownik zespołu do spraw organizacji ruchu w szczecińskim magistracie znalazł się pod obstrzałem działaczy Konfederacji. Politycy zarzucają mu opieszałość i brak wsłuchiwania się w głosy płynące od mieszkańców.

- Przykładem takiego działania jest przebudowa ulicy Bolesława Śmiałego, gdzie pomimo sprzeciwu mieszkańców, z którymi nikt nie konsultował negatywnych zmian, Miasto za sprawą pana Marcina Charęzy, Kierownika zespołu ds. organizacji ruchu w Urzędzie Miasta zabierze im około 100 miejsc do parkowania. Mieszkańcom nie dano możliwości wypowiedzenia się co o tym sądzą, a gdy zgłosili swój sprzeciw, to zostali nie tylko zignorowani, ale wręcz pan Charęza wprost pokazał, że się ze zdaniem mieszkańców nie liczy - podkreślają szczecińscy działacze Konfederacji.

Dlatego też, w internecie można podpisać petycję w sprawie zatrzymania tego procederu i odwołania Marcina Charęzy z zajmowanego stanowiska.

- Czas skończyć z jego szkodliwymi pomysłami i przywrócić w Szczecinie normalność! Najpierw infrastruktura w postaci nowych parkingów oraz alternatywnych dróg i rozbudowa i usprawnienie komunikacji miejskiej, a dopiero potem przebudowa ulic i likwidacja miejsc w centrum. Pomysły tego pana, wbrew temu co twierdzi, nie poprawiają sytuacji na naszych drogach, ale wręcz pogłębiają problemy z zakorkowaniem miasta. Przez niego korki się wydłużają, dojazd gdziekolwiek jest coraz dłuższy i droższy, a maniakalna walka z miejscami do parkowania, powoduje tylko więcej patologii przy parkowaniu - podkreślają Konfederaci.

Oprócz zbiórki podpisów w sieci uruchomiona została strona internetowa, na której można zapoznać się ze stawianymi Marcinowi Charęzie zarzutami.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w korku? Poinformuj o tym innych! Prześlij nam zdjęcia i wideo na

ZOBACZ WIĘCEJ:

Przebudowa torowisk w Szczecinie. Uwaga na zmiany w ruchu! W...

SZCZEGÓŁY:

ZOBACZ TEŻ:

Bądź na bieżąco i obserwuj:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński