redZaktualizowano
Olgierd Koczorowski
Zawodnicy Szczecińskiego Klubu Sportowego Głuchych zdobyli łącznie aż 11 medali!
  • srebrny medal - Mazurkiewicz Paweł w pchnięciu kulą
  • srebrny medal - Maciejewska Marta w pchnięciu kulą
  • srebrny medal - Jędrzejczyk Karolina w biegu na 60m
  • srebrny medal - Jędrzejczyk Karolina w biegu na 200m
  • srebrny medal - sztafeta 4x200m mężczyzn (Damian Szyszkowski, Daniel Kowalik, Daniel Jędzura, Rafał Zagajewski)
  • srebrny medal - sztafeta 4x200m kobiet (Karolina Jędrzejczyk, Justyna Kozyra, Monika Borysowska i Agata Kosztowny)
  • brązowy medal - Śliwka Rafał w skoku w dal - Nasz trener
  • brązowy medal - Borysowska Monika w biegu na 800m
  • brązowy medal - Borysowska Monika w biegu na 400m
  • brązowy medal - Kosztowny Agata w biegu na 1500m
  • brązowy medal - Szyszkowski Damian w skoku wzwyż

Najmłodszy zawodnik, 15-letni Daniel Kowalik, zajął 4. miejsce w biegu na 60m. Jest nadzieja na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy Juniorów Niesłyszących w lekkoatletyce.

Trenerem zawodników jest Rafał Śliwka.

RELACJA Z MECZU: Lider ekstraklasy miał więcej szczęścia [ZDJĘCIA]

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin 2:1. Lider ekstraklasy miał w...

Materiał oryginalny: Sukces szczecińśkich lekkoatletów na Halowych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Spale - Głos Szczeciński