StudioBudza Team po raz drugi z rzędu wygrywa w Szczecinie [ZDJĘCIA]

jakub lisowski
Turniej Ogniwo 3x3 ShootOut 2018 o Puchar im. Marcina Skrzyńskiego.
Turniej Ogniwo 3x3 ShootOut 2018 o Puchar im. Marcina Skrzyńskiego. Andrzej Szkocki
W finale turnieju Ogniwo 3x3 ShootOut 2018 wystąpili StudioBudza Team (Marcin Zarzeczny, Maciej Adamkiewicz, Salim Hamdaoui, Karol Nowacki) z Mały i Spółka (Piotr Lisowski, Kamil Kerl, Aleksander Lipiec, Robert Szatkowski). Zwyciężyli StudioBudza 16-9, zdobywając Puchar im. Marcina Skrzyńskiego po raz drugi z rzędu.

W meczu o III miejsce zagrali Very Very Solid Team (Michał Ostrowski, Hubert Pereira, Piotr Knowa) z DKKJ (Jakub Łacina, Dawid Musialski, Sylwester Gajdel). Lepsi byli ci pierwsi.

MVP turnieju po raz drugi został Marcin Zarzeczny, a konkurs trójek wygrał Dawid Musialski.

W turnieju, który zorganizowało Ogniwo Szczecin (II liga koszykówki) zagrało w sumie 12 drużyn. Zespoły miały walczyć na boisku SP 35, ale ze względu na bardzo niepewną pogodę rywalizację przeniesiono do hali SDS.

791 osób zostało sklasyfikowanych w VII Biegu na K2. Uczestnicy zmagali się z bardzo trudną, górską trasą na dystansie - 8611 m. Wśród panów najlepszy był Kamil Młynarz z Kraśnika, który dystans pokonał w 31 minut i 42 sekundy. Drugi był Adam Kus z Poznania (33,55), a trzeci Michał Sieczkowski (KB Pionier Szczecin, czas - 35,24). Rywalizację pań wygrała Dominika Niemiro (Police, czas 42,25), drugie miejsc dla Mai Dudzińskiej (Parkrun Szczecin, 42,34), a trzecie dla Katarzyny Matysiak (Fizjobiegacze Szczecin, 43,05).Zobacz też: Sanprobi Uro-Run w Szczecinie. Rekord pobity. Mamy ZDJĘCIA uczestników! [WIDEO]

Wbiegali na K2. Znajdź siebie na ZDJĘCIACH z Gubałówki!