Spójnia dalej wygrywa. Pokonała SKK jednym punktem

Paweł Lewandowski rzucił 5 punktów, miał 2 asysty i 1 zbiórkę.
Paweł Lewandowski rzucił 5 punktów, miał 2 asysty i 1 zbiórkę. Tadeusz Surma
W ósmej kolejce I ligi koszykarzy stargardzka Spójnia wygrała w Siedlcach z SKK 75:74. Spójnia pozostaje niepokonanym zespołem.

Spójnia w dzisiejszym meczu dobrze spisała się w pierwszej kwarcie, którą wygrała 28:18. W drugiej i trzeciej kwarcie gospodarze próbowali odorobić straty, ale wszystkich nie odrobili. W czwartej kwarcie dopięli jednak swego i nie tylko odrobili straty, ale wyszli na prowadzenie.

W ostatnich minutach było sporo emocji. Hubert Pabian ponownie wyprowadził Spójnię na prowadzenie, a w ostatniej akcji SKK spudłował. Stargardzki zespół odniósł ósme zwycięstwo w ósmym spotkaniu. Niepokonany w tym sezonie jest jeszcze Sokół Łańcut.

SKK Siedlce - Spójnia Stargard 74:75 (18:28, 20:17, 19:16, 17:14)
Spójnia: Pabian 17 (trzy razy za 3 pkt), Dymała 13, Fraś 13, Pytyś 11, Śpica 9 (1), Janiak 5 (1), Lewandowski 5 (1), Raczyński 2, Bodych.