Sparing: Pogoń Szczecin - Olimpik Donieck 2:1

Vuk Sotirović zdobył dwie bramki dla Pogoni.
Vuk Sotirović zdobył dwie bramki dla Pogoni. Krzysztof Ufland
Dwie bramki Serba Vuka Sotirovicia dały Pogoni Szczecin wygraną z ukraińskim Olimpikiem Donieck.

Portowcy mieli zdecydowaną przewagę w pierwszej połowie, ale bramki zdobyli dopiero tuż przed przerwą. Najpierw Vuk Sotirović dobił głową strzał Wojciecha Golli, a minutę później Serb podwyższył wynik na 2:0.

W drugiej połowie tempo gry Pogoni nieco spadło, a bramkę w 47. minucie zdobyli Ukraińcy.

Pogoń Szczecin - Olimpik Szczecin 2:1 (2:0)
Bramki dla Pogoni:Sotirović 2 (42, 43).
Pogoń zaczęła w składzie: Fabiniak - Rogalski, Kucharski, Williams, Pietruszka, Bartosz Ława, Golla, Lewandowski, Frączczak, Wójcik, Sotirovic.
W drugiej połowie grali też: Szałek, Rudol, Noll, Zwoliński, Rudnicki.

Więcej o sparingach Pogoni czytaj w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"