SMS Świnoujście: Piękna przegrana na początek roku

(rk)
SMS Świnoujście przegrało kolejny mecz ligowy.
Zawodnicy SMS Świnoujście, po dobrej i wyrównanej grze, przegrali z Olimpią Sulęcin 0:3. Porażka boli podwójnie, ponieważ była szansa na ugranie choćby punktu.

Przerwa świąteczna, szczególnie młodych zawodników, może wybić z meczowego rytmu. Podopieczni Zdzisława Gogola zaprzeczyli takim twierdzeniom i pokazali, że rybka i pierogi formy ich nie pozbawiły.

W pierwszych dwóch partiach dużo lepiej w set wchodziła ekipa gości. Nie było nerwowości w odbiciach, którą widać było u siatkarzy SMS. Gracze ze Świnoujścia wrzucali wyższy bieg dopiero w połowie partii i starali się gonić rywala.

- Olimpia grała od początku agresywnie - komentuje Zdzisław Gogol, trener SMS Świnoujście. - Dobrze zaczęli set, od kilkupunktowej przewagi. Później goniliśmy, ale nie wystarczało nam czasu.

SMS Świnoujście - Olimpia Sulęcin 0:3 (23:25, 22:25, 23:25)

SMS: Rolewicz, Strajch, Walczak, Orłowski, Płuska A., Głodowski, Krzak (l.) oraz Łuczków, Płuska G., Jędrzejczyk, Jastrowicz.