Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI. Wyjątkowo...

  Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI. Wyjątkowo nieudany konkurs Stocha i spółki. Kobayashi zdobył Kryształową Kulę!

  SKOKI WYNIKI NA ŻYWO

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo? O której dzisiaj skoki? TRANSMISJA ONLINE
  1/18
  przejdź do galerii

  Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo? O której dzisiaj skoki? TRANSMISJA ONLINE
  ©Pawel Relikowski / Polska Press

  Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO - 10.03.2019. Norweg Robert Johansson wygrał konkurs Pucharu Świata w Oslo i umocnił się na pozycji lidera Raw Air 2019. Dla Polaków to był najgorszy konkurs w tym sezonie PŚ, Kamil Stoch był dopiero 13. Cieszył się za to Ryoyu Kobayashi (5. miejsce), który już teraz zapewnił sobie Kryształową Kulę.

  SKOKI NARCIARSKIE WYNIKI NA ŻYWO: RAW AIR 2019 PUCHAR ŚWIATA W TRONDHEIM 13-14.03.2019
  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 WYNIKI POLAKÓW


  KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA I PUCHARU NARODÓW. KTO JEST LIDEREM PŚ, MIEJSCA POLAKÓW


  Sonda

  Co zrobi trener Stefan Horngacher?


  Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 wyniki na żywo transmisja online stream


  Oslo tym razem nie dało się lubić. Niedziela był drugim wyjątkowym nieudanym dniem dla polskich skoczków, a konkurs indywidualny był najgorszym dla Biało-Czerwonych w tym sezonie Pucharu Świata. Polacy wypadli też z dziesiątki klasyfikacji Raw Air 2019.

  Po pierwszej serii nic nie zapowiadało takiej katastrofy, bo Kamil Stoch był 6. i do trzeciego miejsca i Austriaka Daniela Hubera tracił tylko 3 pkt. Jednak po finałowej serii zamiast wypatrywać go w czołówce, trzeba go było szukać w drugiej dziesiątce. Skok na 117. metr zrzucił go na 13. miejsce.
  Konkurs indywidualny Oslo Raw Air 2019 wyniki
  Słaby występ Stocha sprawił, że Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zapewnił sobie Ryoyu Kobayashi. W PŚ ma nad Polakiem już 500 pkt przewagi, a po Oslo do rozegrania jest jeszcze tylko pięć konkursów indywidualnych.

  Stoch w "generalce" jest drugi, ale musi oglądać się za siebie, bo goni go Austriak Stefan Kraft (w niedzielę drugi, trzecie miejsce zajął Słoweniec Peter Prevc).

  Pozostali podopieczni Stefana Horngachera wypadli jeszcze gorzej. O ile jednak Jakub Wolny na 19. pozycję nie musiał bardzo kręcić nosem, o tyle Dawid Kubacki miał powody do dużego rozczarowania. Na półmetku był 14., ale z planu awansu nic nie wyszło. Przegrał z warunkami i wylądował na 24. miejscu (tylko 115 m w finałowej serii). Jednocześnie poniósł dotkliwe straty w klasyfikacji Raw Air.

  Konkurs indywidualny Oslo Raw Air 2019 wyniki


  Piotr Żyła po pierwszej serii był 16., ale po bardzo słabym drugim skoku (113 m) zajął dopiero 26. lokatę.

  W finałowej serii w ogóle nie oglądaliśmy Stefana Huli (112 m, 36. miejsce) oraz Pawła Wąska (106,5 m, 42.).

  Teraz skoczkowie przenoszą się do Lillehammer, na kolejny etap Raw Air 2019. W poniedziałek kwalifikacje, we wtorek konkurs.

  Klasyfikacja Raw Air 2019 (po 4. seriach): 1. Robert Johansson (Norwegia) 547,0 pkt.; 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 518,9; 3. Stefan Kraft (Austria) 516,5; 4. Markus Eisenbichler (Niemcy) 498,1; 5. Phillip Aschenwald (Austria) 482,5; 6. Yukiya Sato (Japonia) 474,9; 7. Timi Zajc (Słowenia) 474,0; ; 8. Peter Prevc (Słowenia) 470,4; 8. Johann Andre Forfang (Norwegia) 470,4; 10. Killian Peier 465,7; 11. Kamil Stoch 463,8; 12. Karl Geiger (Niemcy) 463,4; 13. Junshiro Kobayashi (Japonia) 462,8; 14. Dawid Kubacki 262,3; 15. Jakub Wolny 460,6; 22 Piotr Żyła 437,7.

  ADAM MAŁYSZ: W SPRAWIE HORNGACHERA NIE CHCEMY ZOSTAĆ Z RĘKĄ W NOCNIKU


  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs dzisiaj
  W niedzielę przed południem w Oslo przeprowadzono konkurs kobiet, które po raz pierwszy rywalizują w swoim Raw Air. Kamila Karpiel, jedyna Polka na liście startowej (Kinga Rajda odpadła w kwalifikacjach), nie awansowała do finałowej serii. Po skoku na 74,5 m została sklasyfikowana na 37. miejscu. Zawody wygrała austriacka weteranka Daniela Iraschko-Stolz. Poza nią na podium stanęły Niemki - Juliane Seyfarth i Katharina Althaus.

  35-letnia Iraschko-Stolz objęła prowadzenie w Raw Air 2019.

  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs niedziela


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV program. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?
  Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą dzisiaj TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.

  RAW AIR 2019 OSLO NIEDZIELA TRANSMISJA
  • TVP 1 – studio od 14.15, transmisja od 14.30.
  • TVP Sport – transmisja od 14.50.
  • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?
  Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport.

  O konkursie drużynowym Oslo Raw Air 2019 pisaliśmy:
  Setny konkurs drużynowy Pucharu Świata w historii był zarazem jednym z najdziwniejszych. W Oslo zawody skończyły się po pierwszej serii, wcześniej jury zawodów całkowicie się pogubiło. Było kilka groźnych upadków, jeden rekord skoczni i wielu nerwowo reagujących trenerów. Po trzech skokach Polacy byli na prowadzeniu, a po ostatniej serii i słabym skoku Kamila Stocha wylądowali poza podium.

  Falowanie i spadanie - tak wyglądał konkurs drużynowy w Oslo. Przeprowadzony na siłę, przy silnym wietrze, skończył się ostatecznie na jednej serii i sukcesem Norwegów.

  Po trzech skokach prowadzili ze sporą przewagą Biało-Czerwoni, ale po fatalnym skoku (112 m) zamykającego rywalizację na półmetku Kamila Stocha spadliśmy tuż za podium.

  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs niedziela


  - Źle się odbiłem, za późno, nie byłem w stanie tego uratować. Warunki? Zawsze patrzę na siebie, a nie na wiatr. Zawaliłem, nie jestem szczęśliwy, że znowu zdarzyło mi się coś takiego w konkursie drużynowym - bił się w piersi przed kamerą Eurosportu Stoch, który spadł też w klasyfikacji Raw Air: z 2. na 11. miejsce.
  Zobacz galerię
  Paradoks polega jednak na tym, że w Pucharze Narodów jeszcze powiększyliśmy przewagą nad Niemcami, bo w sobotę w Oslo zajęli dopiero 5. miejsce. Duże straty poniósł za to Stoch w klasyfikacji Raw Air 2019.

  W sobotę działo się sporo. Robert Johansson, lider Raw Air, pobił rekord skoczni aż o 3 metry - 144 m. Norwegowie wygrali - po raz pierwszy w tym sezonie - mimo tego, że w III rundzie przy lądowaniu wywrócił się Marius Lindvik (135,5 m). Jeszcze groźniejszy upadek zaliczył Niemiec Stephan Leyhe (132 m), który spadł z dużej wysokości i dosłownie zarył głową w zeskok. Jury zupełnie nie kontrolowało sytuacji, narażając zawodników na niebezpieczeństwo.

  Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 wyniki Polaków konkurs indywidualny

  Wcześniej też dochodziło do kuriozalnych sytuacji, bo wiatr nie dawał za wygraną. Jakub Wolny aż cztery razy był wycofywany z belki startowej, trener Stefan Horngacher nie bez powodu zaczął się denerwować. Mimo wszystko Polacy mieli wielką szansę na wygraną, ale traf chciał, że nie wykorzystał jej najmocniejszy z mocnych, czyli Stoch.

  Skoki narciarskie na żywo transmisja


  - Tradycyjnie mieliśmy nieprzewidywalne Oslo, ale trochę szkoda, że przy takich warunkach na siłę przeprowadzono ten konkurs - komentował w Eurosporcie Adam Małysz, dyrektor PZN. - Nie było sensu tego ciągnąć, konkurs powinien być przerwany dużo wcześniej, ale nie my o tym decydujemy. Nie załamujemy się jednak, w niedzielę znów zawody.

  Przed Pucharem Świata w Oslo i Raw Air 2019 pisaliśmy:
  W porównaniu do mistrzostw świata niewiele się zmienia. Do rywalizacji w Pucharze Świata wracamy z tym samym pytaniem: jaką decyzję podejmie Stefan Horngacher? Dziś w Oslo kwalifikacje. Na sobotę zaplanowany jest konkurs drużynowy, na niedzielę indywidualny.

  Serial o przyszłości austriackiego trenera ciągnie się niemiłosiernie, ale ten wątek zdominował rozmowy o skokach w Polsce również dlatego, że inne kluczowe kwestie w Pucharze Świata wydają się rozstrzygnięte. Japończykowi Ryoyu Kobayashiemu nikt już nie zabierze Kryształowej Kuli, nic nie powinno również przeszkodzić Polakom w wygraniu Pucharu Narodów. Znak zapytania dotyczy jeszcze małe Kryształowej Kuli w lotach (liderem klasyfikacji jest Kamil Stoch), ale to emocje zarezerwowane na finałowy weekend w Planicy. Przez cały Raw Air powtarzać się będzie więc pytanie: zostanie czy odejdzie?

  SKOKI WYNIKI NA ŻYWO Oslo Raw Air 2019

  Jeśli wierzyć oficjalnym przekazom, Austriak wciąż się waha, czy przyjąć ofertę Niemców, ale decyzję ma podjąć po norweskim tournée, a przed wizytą w Planicy. W Polskim Związku Narciarskim szykowany jest plan B, a najbardziej prawdopodobnym wariantem jest postawienie na Czecha Michala Doleżala, dotychczasowego asystenta Horngachera i głównego specjalisty w reprezentacji od kombinezonów.

  SKOKI Oslo Raw Air Puchar Świata 2019 WYNIKI  - My tymi sprawami sobie głowy nie zaprzątamy. Przyjedzie koniec sezonu, to będziemy mogli zastanawiać się nad przyszłością – podkreśla Dawid Kubacki, który na Raw Air przyleciał już jako mistrz świata, a zarazem jeden z faworytów imprezy.

  Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 2019 WYNIKI NA ŻYWO

  JAKUB KOT MÓWI W TV, CO MYŚLI. TO PRZYSPARZA MU FANÓW I WROGÓW

  Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 wyniki na żywo


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV program. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?


  Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Piątkowe kwalifikacje pokaże tylko Eurosport 1.
  Piątek, 8.03.2019 – kwalifikacje PŚ Oslo Raw Air 2019
  • Eurosport 1 – studio od 19.15, transmisja od 19.30

  Sobota, 9.03.2019 – konkurs drużynowy PŚ Oslo Raw Air 2019
  • TVP 1 – studio od 14.10, transmisja od 14.30.
  • TVP Sport – transmisja od 14.30.
  • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.

  Niedziela, 10.03.2019 – konkurs indywidualny PŚ Oslo Raw Air 2019
  • TVP 1 – studio od 14.15, transmisja od 14.30.
  • TVP Sport – transmisja od 14.50.
  • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.

  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?
  Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport.
  Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport

  Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 2019 wyniki Polaków


  Zobacz galerię
  Program konkursów Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019
  8.03.2019, piątek skoki w OSLO
  • 19.30 – kwalifikacje mężczyzn (Raw Air 2019)

  9.03.2019, sobota skoki w OSLO
  • 11 – kwalifikacje kobiet (Raw Air 2019)
  • 14.30 – konkurs drużynowy (Raw Air 2019)

  10.03.2019, niedziela skoki w OSLO
  • 10 – konkurs indywidualny kobiet (Raw Air 2019)
  • 14.30 - konkurs indywidualny mężczyzn (Raw Air 2019)


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?
  Skoki narciarskie dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1.

  Skład Polaków na PŚ w Oslo Raw Air 2019 2019
  • Kamil Stoch
  • Piotr Żyła
  • Dawid Kubacki
  • Jakub Wolny
  • Paweł Wąsek
  • Stefan Hula


  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?  Skoki narciarskie dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1.


   

   

  DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja TV. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?  Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 niedziela transmisja TV program. Gdzie oglądać dzisiaj Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?


  Skoki dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1

  Komentarze

  Aktualności sportowe

  Polub nas na Facebooku!

  Tabela Ekstraklasy

  Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
  Eliminacje Ligi Mistrzów
  Eliminacje Ligi Konferencji
  Spadek do Fortuna 1 Ligi
  1 Lech Poznań Live 19 41 12 5 2 37-13
  2 Pogoń Szczecin Live 19 37 10 7 2 35-16
  3 Raków Częstochowa Live 19 35 10 5 4 36-22
  4 Radomiak Radom Live 19 35 9 8 2 28-16
  5 Lechia Gdańsk Live 19 33 9 6 4 33-23
  6 Wisła Płock Live 19 29 9 2 8 29-26
  7 Górnik Zabrze Live 19 28 8 4 7 27-26
  8 Stal Mielec Live 19 28 7 7 5 26-26
  9 Cracovia Live 19 26 7 5 7 25-26
  10 Śląsk Wrocław Live 19 24 6 6 7 30-30
  11 Jagiellonia Białystok Live 19 24 6 6 7 24-31
  12 Piast Gliwice Live 19 23 6 5 8 26-26
  13 Wisła Kraków Live 19 21 6 3 10 21-30
  14 Zagłębie Lubin Live 19 20 6 2 11 20-36
  15 Górnik Łęczna Live 19 18 4 6 9 19-36
  16 Warta Poznań Live 19 16 3 7 9 14-24
  17 Legia Warszawa Live 18 15 5 0 13 19-30
  18 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 18 12 2 6 10 20-32

  Zdjęcia

  Wideo

  GS24 poleca:

  Zapraszamy na warsztaty dla dziennikarzy na temat zwalczania dezinformacji w sieci

  Zapraszamy na warsztaty dla dziennikarzy na temat zwalczania dezinformacji w sieci

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Głosu za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Głosu za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Głodny? Zostań w domu dowieziemy! Dołącz do akcji Szczecin bierze na wynos!

  Głodny? Zostań w domu dowieziemy! Dołącz do akcji Szczecin bierze na wynos!