Remis Pogoni 04 w Chojnicach

Paweł Pązik [email protected]
Futsaliści Pogoni 04 dwukrotnie w Chojnicach cieszyli się ze strzelonej bramki.
Futsaliści Pogoni 04 dwukrotnie w Chojnicach cieszyli się ze strzelonej bramki. Marcin Bielecki
Punkt szczecińskich futsalistów na początek rundy rewanżowej ekstraklasy. W Chojnicach w meczu z Red Devils zremisowali 2:2.

Wynik otworzył w 8. minucie Brazylijczyk Douglas, który celnie uderzył po zgraniu głową Marcina Mikołajewicza. Potem jednak gospodarze zdobyli dwie bramki w ciągu trzech minut i na przerwę schodzili prowadząc 2:1.

Wynik meczu ustalił w 29. minucie Łukasz Żebrowski. W końcówce szczecinianie wycofali bramkarza, ale rezultat nie uległ już zmianie.

Przed niedzielnymi meczami Pogoń 04 zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 15 punktów.

Więcej o meczu czytaj w poniedziałkowym "Głosie Szczecińskim".