Remis Pogoni '04 Szczecin na początek maratonu

(sz)
Andrzej Szkocki
Pogoń '04 Szczecin zremisowała 1:1 z Piastem Gliwice w zaległym meczu 7. kolejki Futsal Ekstraklasy.

Do Pogoni '04 Szczecin należało ostatnie słowo w Gliwicach. W 28. minucie Artur Jurczak zdobył gola na 1:1 płaskim uderzeniem ze stałego fragmentu. Od środy najbardziej bramkostrzelny Portowiec w poprzednim sezonie jest również najlepszym snajperem w obecnym.

Granatowo-bordowi to pierwsza drużyna, która zapunktowała w Gliwicach. Ich seria meczów bez porażki przedłużyła się do czterech. Mieli nawet prawo do niedosytu. Mniej niż dwie minuty przed końcem widowiska Michał Widuch obronił strzał Daniela Maćkiewicza z przedłużonego rzutu karnego.

Futsaliści wracają po meczu z Piastem do Szczecina. Tylko półtora dnia spędzą w bazie, ponieważ już w sobotę kontynuują swój maraton. Zagrają na wyjeździe z Clearexem Chorzów.

Piast Gliwice - Pogoń '04 Szczecin 1:1 (0:0)