PSPS Chemik Police przegrał mecz i rekordowego seta

Sebastian Szczytkowski
Trener Mariusz Bujek ma o czym rozmawiać ze swoimi podopiecznymi po gładkiej porażce w Łodzi. Andrzej Szkocki
Siatkarki z Polic przegrały 0:3 pojedynek z ŁKS Łódź. Pierwszy raz w sezonie nie zdobyły nawet punktu.

Łodzianki potwierdziły, że nie przypadkiem plasują się na szczycie tabeli I ligi siatkarek. W konfrontacji z beniaminkiem z Polic górowały doświadczeniem i jakością w grze. Początkowe dwa sety wygrały gładko. ŁKS przypieczętował prowadzenie 2:0 rekordowo wygraną partią, w której PSPS Chemik zdobył tylko osiem oczek.

W trzecim secie Chemiczki podjęły walkę, zaczęły cieszyć się swoją grą i nawet uzyskały kilka punktów przewagi. Na urwanie seta faworytowi to nie wystarczyło. ŁKS wygrał na przewagi 26:24 i całe spotkanie 3:0.

PSPS Chemik Police przegrał drugi mecz z rzędu. Pierwszy raz w sezonie nie dopisał sobie nawet małego punktu na konto.

ŁKS Commercecon Łódź - PSPS Chemik Police 3:0 (25:17, 25:8, 26:24)