Przybyli - odeszli...

jat, 26 marca 2005 r.
... czyli zmiany w IV-ligowych klubach po przerwie zimowej.

ARKONIA SZCZECIN

Nikt nie przybył.
Odeszli: Piotr Klęczar (Zorza Dobrzany), Piotr Podolski (Flota Świnoujście), Artur Rogowski, Grzegorz Antonowicz, Bartosz Springer, Grzegorz Brzozowski, Grzegorz Rolak (zakończyli karierę), Patryk Gajocha, Marcin Kasprzak (rozpoczęli studia), Robert Jaworski (służba wojskowa).

ASTRA USTRONIE MORSKIE

Przybyli: Dawid Boryszewski (Victoria Sianów), Marcin Zwoliński (Radew Białogórzyno), Paweł Rakowski (Głaz Tychowo), Dariusz Janasiak (Drawa Drawsko Pom.), Piotr Sianos (wychowanek), Tomasz Szygenda (Radew Białogórzyno), Rafał Stadnik (powrót z Pogoni II Szczecin), Miller (wychowanek).

Odeszli: Dawid Parol (nie wznowił treningów), Łukasz Wójcik (powrót do Iskry Białogard).

BŁĘKITNI STARGARD

Przybyli: Andrzej Pilipczak, Bartosz Jakubek, Tomasz Szczepaniak, Jarosław Zalas, Mateusz Gładun (z zespołu juniorów).

Odeszli: Grzegorz Kownacki (wyjazd do Niemiec), Krzysztof Śniadek (zawieszony na pół roku).

DARZBÓR SZCZECINEK

Przybyli: Daniel Kozłowski, Grzegorz Kozanko (obaj Wielim Szczecinek), Krzysztof Barć, Przemysław Poczobut (obaj Orzeł Łubowo), Konrad Rogoziński (wznowił treningi), Łukasz Leszko, Marcin Murawski (obaj Pionier 95 Borne Sulinowo), Bartłomiej Gerhke (wychowanek) Krzysztof Niezgoda (wznowił treningi), Zbigniew Węglowski (Zawisza Grzmiąca), Grzegorz Kubiak (Gwardia Koszalin), Kamil Jakubiak (Kotwica Kołobrzeg), Piotr Dziuba (Włókniarz Okonek).

Odeszli: Michał Ponichtera, Jarosław Kozanecki (obaj Pionier 95 Borne Sulinowo), Marcin Stelmaszczyński, Krzysztof Zakrzewski (nie wznowili treningów), Łukasz Borys, Michał Brzeziński (Włókniarz Okonek), Sebastian Głuszak (Orzeł Łubowo), Rafał Dudka (Głaz Tychowo).

DRAWA DRAWSKO POMORSKIE

Przybyli: Piotr Towarnicki (Szkółka Pilkarska w Szamotułach), Dawid Dudek, Szymon Nachim, Łukasz Śledź (wychowankowie), Marek Hodorowski, Tomasz Hodorowski (obaj Victoria 95 Rolhurt Przecław), Paweł Osuch (Pogoń Szczecin).

Odeszli: Rafał Biegański (Mistral Miroslawiec), Dariusz Ignasiak (Astra Ustronie Morskie), Adam Klubikowski (Orkan Suchań), Andrzej Drapiński (Orzeł Biały Wałcz), Jacek Halicki (Drawa Krzyż),

DĄB DĘBNO

Przybyli: Witold Piątkiewicz (Piast Choszczno), Andrzej Gawron (Ina Goleniów), Krzysztof Niewiński (Chrobry Boleszkowice), Marcin Psiuk (Victoria 95 Rolhurt Przecław), Maciej Milanowicz (Pogoń Szczecin), Słąwomir Sanecki (powrót z Niemiec), Marcin Konocki (Stal Sulęcin), Artur Michalski, Kamil Najda (obaj Fagus Kołbacz).

Odeszli: Marek Jaszczuk, Marcin Kowalski, Patryk Kula, Radosław Niparko (nie wznowili treningów), Łukasz Kostowiecki (Pogoń Skwierzyna), Paweł Majewski (Rega Merida Trzebiatów).

ENERGETYK GRYFINO

Przybyli: Paweł Ruszar (MSP Szamotuły), Łukasz Szynal, Kargol, Plis, Hołownia, Maciocha, Łazarz (wychowankowie), Grzegorz Jakubowski (Salos Szczecin).

Odeszli: Adam Adamczyk (Odrzanka Radziszewo), Dariusz Buciński, Jerzy Lewandowski (wyjazd do Niemiec), Piotr de Castellatti, Mariusz Czyżak (służba wojskowa).

INA GOLENIÓW

Przybyli: Łukasz Piątek (powrót po służbie wojskowej), Konrad Winczewski (Pomorzanin Nowogard), Adam Dobrowolski, Mariusz Hawrot, Sebastian Kott, Tomasz Kott, Błażej Olszewski (wychowankowie), Tomasz Gołaszewski (Wybrzeże Rewalskie), Marcin Laskowski (Promień Mosty), Butkiewicz (wznowił treningi).

Odeszli: Norbert Ubycha (Orzeł Łożnica), Andrzej Gawron (Dąb Dębno), Kamil Młynarczyk (Masovia Maszewo), Arkadiusz Siara (wyjazd do Warszawy).

LEŚNIK ROSA MANOWO

Przybyli: Jędrzejczak (Gwardia Koszalin), Dawid Józefowicz (Zefir Wyszewo) Chrobot, Łuczak (wychowankowie), Lenio (Grot Bonin), Mariusz Chmielewski, Grzegorz Kosiarski (Saturn Mielno), Krystian Ryfun (Wybrzeże Biesiekierz).

Odeszli: Michał Błoszko (przestał grać), Rafał Mamrot (Saturn Mielno), Łukasz Pelikan (Zefir Wyszewo), Dariusz Wawrzkiewicz (szuka klubu), Maciej Berlicki, Rafał Cybulski (kontuzja), Marcin Perkowski (wyjazd za granicę).

MIRSTAL MIROSŁAWIEC

Przybyli: Cezary Jasiński (powrót z Calisii Kalisz Pomorski), Łukasz Białas, Mateusz Białas, Jacek Biskup, Sebastian Bolek, Jarosław Michałowski, Piotr Pabian (z drużyny juniorów)

Odszedł: Arkadiusz Górski (zakończył karierę).

OSADNIK MYŚLIBÓRZ

Przybyli: Łukasz Koneczek, Michał Cichocki (wychowankowie), Piotr Gajewski (Pogoń Szczecin), Jacek Jarecki (Piast Choszczno), Krystian Urban (wznowił treningi).

Odeszli: Mariusz Ratajczak (Pogoń Barlinek).

POGOŃ BARLINEK

Przybyli: Tomasz Kucharski (z zespołu rezerw), Tomasz Milczarek (z rezerw), Tomasz Ulewicz (wychowanek).

Odeszli: Marcin Boniecki, Sławomir Król (kontuzje), Maciej Kawalec (wyjazd za granicę), Mariusz Muskała (Świt Skolwin), Tomasz Nowicki (zakończył karierę), Paweł Suwiński (nie wznowił treningów), Piotr Skop (studia).

KP POLICE

Przybyli: Mariusz Szmit (powrót z Wybrzeża Rewalskiego), Michał Magierski i Jakub Szałek (z rezerw), Wiesław Marciński (Rybak Trzebież), Krzysztof Stefaniak (Pogoń Szczecin).

Odeszli: Dariusz Górniewicz (Niemcy), Marcin Kurowski (Rybak Trzebież), Łukasz Figiel (do rezerw).

REGA MERIDA TRZEBIATÓW

Przybyli: Kaczmarek (Ina Goleniów), .Jarmoszewicz (Pogoń Nowa Szczecin), Matusewicz (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Grzelak (Darłovia Darłowo), Bartosz Łasocha (z zespołu juniorów), Pawlaczyk (Amica II Wronki), Polakowski (Kotwica Kołobrzeg), Bonifrowski (Pomorzanin Nowogard), Kryński (z zespołu juniorów), Majewski (Dąb Dębno), Remplewicz (z zespołu rezerw), Moses Molongo (Kamerun, SFC Opava), William Bassey (Nigeria, Unia Skierniewice).

Odeszli: Mariusz Sawa (dyskwalifikacja), Tomasz Maguński, Przemysław Miller (studia), Łukasz Kocot (Uran Trzebicz), Krzysztof Ruciński (KP Police), Tomasz Bakalarek, Łukasz Koszel (kontuzje), Grzegorz Koperski (wyjazd za granicę), Grzegorz Koszluk, Marek Marciniak (Żaki 94 Kołobrzeg), Grzegorz Mleczek (szkoła wojskowa), Dariusz Pawski (Victoria Koronowo).

STAL SZCZECIN

Przybyli: Marek Andryszewski, amrcin Kaczmarczyk, Konrad Kimszal, Wojciech Towarnicki (wychowankowie), Robert Gliwa (GKS Mierzyn), Radosław Popek (Salos Szczecin).

Odeszli: Rafał Komar (Flota Świnoujście), Mariusz Kotkowski (rozwiązanie umowy), Tomasz Bryło, Maciej Hennig, Radosław Szczepanowicz (nie wznowili treningów); tymczasowo: Michał Geszka, Sławomir Kaszczyniec, Sebastian Kmetyk (zawieszeni na pół roku).

SOKÓŁ PYRZYCE

Przybyli: Podgórski (Stal Lipiany), Jasiński, Winiarz (obaj z drużyny juniorów), Antkiewicz (z drużyny rezerw), Antczak (Arkonia Szczecin), Malanowski (powrót po służbie wojskowej), Pardała (powrót z wypozyczenai Stali Szczecin), Pluta (Unia Swochowo), Marek Andrzejkowicz (Victoria Przecław), Gerard Kisicki (Kluczevia Stargard, w trakcie zalatwiania), Arkadiusz Wojciechowski (powrót z Niemiec, VI liga niemiecka, w trakcie zalatwiania).

Odeszli: Dominik Ananicz (kontuzja), Piotr Grzelak (Błękitni Stargard), Piotr Tyburczy (Sęp Brzesko), Andrzej Starzyński, Marek Wandelt (obaj koniec kariery), Kamil Kukuła (przeniesiony do rezerw), Paweł Wójcik (Iskra Banie). Lukasz Michalski (Floa Świnoujście).

VICTORIA PRZECŁAW

Przybyli: Przemysław Majchrowicz (Arkonia Szczecin), Jacek Herda (Pogoń Szczecin), Maciej Rynkiewicz (wznowienie kariery), Piotr Ślusarczyk, Jacek Nowiński (obaj Salos Szczecin).

Odeszli: Krzysztof Kapuściński (szuka klubu), Marek Woźniak (Grief Torgelov), Przemysław Pietruszka, Rafał Sitko (obaj Flota Świnoujście).

WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL

Przybyli: Paweł Sadkowski (GKS Mierzyn), Artur Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Kapczyński (Gryf Kamień Pomorski), Bartosz Bobik (powrót ze Sparty Gryfice), Tomasz Dubnicki (wychowanek), Mariusz Mamiński (powrót ze Sparty Gryfice), Mirek (Stal Szczecin), Tomasz Kustryk (Pogoń Szczecin), Kseniak (powrót z Niemiec), Piotr Michalski (Odra Chojna), Robert Pałasz (wznowił karierę), Sobkowiak (wychowanek), Jarosław Włodarczyk (Miedź Legnica),

Odeszli: Michał Bukowski (wyjazd do Anglii), Janusz Gałuszka, Dariusz Górniewicz (wyjazd do Niemiec), Tomasz Gołaszewski (Ina Goleniów), Michał Laszkiewicz, Łukasz Goły (kontuzje), Vitalij Shuhanau (powrót na Białoruś), Woźniak (wyjazd do Anglii), Krzysztof Guster (powrót do Korony Stuchowo), Mariusz Szmit (KP Police), Mariusz Dąbrowski (Sparta Gryfice).

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie