Postaw na rozwój Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl oferuje kursy i szkolenia – to propozycje skrojone na miarę

Artykuł sponsorowany EuropaBiz.pl
Nie tylko zmiana pracy, ale też chęć osobistego rozwoju sprawiają, że otwieramy się na nowe możliwości. Szukamy podpowiedzi, słuchamy ekspertów, chcemy korzystać z doświadczeń innych. Na potrzeby osób, które chciałyby podnieść swoje kompetencje, odpowiada Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EUROPABIZ.PL, proponując szeroką ofertę szkoleń.

Propozycji szkoleń jest wiele i elastycznie dopasowują się do oczekiwań klientów. Znajdziemy tu szkolenia zarówno dla nauczycieli i mediatorów, jak również kursy biznesowe – dla kadry zarządzającej. Osoby lubiące podróżować i aktywnie spędzać czas, dzięki szkoleniom z branży turystycznej takim jak kurs na wychowawcę bądź kierownika wypoczynku, mogą zdobyć dodatkowe kwalifikacje, co otworzy im drzwi do zdobywania nowych doświadczeń.

Wielu z nas zależy również na wyciszeniu, relaksie i trosce o własny dobrostan. Takie osoby mogą wziąć udział w projekcie Akademia Piękna Ciała i Umysłu, wybierając szkolenie, które pozwoli im na wzmocnienie balansu między ciałem, a tym, co duchowe.

Kopia Fioletowy i Żółty Uroczy Ramka Post na Facebooka - 2

EuropaBiz.pl w ramach projektu Akademia Psychologii Sporu wciąż poszerza zakres szkoleń, które bazują na teorii, zasadach i technikach zaczerpniętych z psychologii. Wszystko to sprzyja poprawieniu osiągnięć sportowych oraz osobistemu rozwojowi zawodników i trenerów.

- Od roku mamy w ofercie także szkolenia i kursy dla dzieci i młodzieży, między innymi przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz matury. Prowadzimy je cyklicznie, kładąc szczególny nacisk na praktyczne aspekty wyszkolenia pod okiem doświadczonych nauczycieli. To sprawdzone rozwiązania dające konkretne umiejętności – mówi Agnieszka Tucholska z Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EUROPABIZ.PL.

Najlepszą rekomendacją niech będą wyniki ankiet, które po ukończeniu zajęć wypełniają uczestnicy. Podkreślają w nich, że siłą firmy jest świetna atmosfera i znakomity kontakt z wykładowcami – doświadczonymi praktykami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

- Zawsze dbamy o wysoką jakość kursów. Poziom, a także dostęp do dobrze opracowanych materiałów dydaktycznych sprawiają, że z naszej oferty korzystają osoby w różnym wieku. Europabiz.pl poprzez swoje profesjonalne podejście zdobywa zaufanie klientów – dodaje Agnieszka Tucholska.

Centrum Rozwoju Nauki i Biznesu EuropaBiz.pl sp. z o. o.
Plac Jana Kilińskiego 3 pok.207 (wejście C - II piętro)
70-965 Szczecin
tel: +48 724 464 000
e-mail: [email protected]
www.europabiz.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński