Porażka Pogoni '04 Szczecin. Dziesiątki problemów, odrobina optymizmu [ZDJĘCIA]

(sz)
Pogoń 04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 1:4
Pogoń 04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 1:4 Andrzej Szkocki
Pogoń '04 Szczecin przegrała na inaugurację sezonu w Futsal Ekstraklasie 1:4 z Red Dragons Pniewy.

Kadra Pogoni '04 Szczecin jest w opłakanym stanie. Połowa ważnych zawodników opuściła klub po poprzednim sezonie, a w okresie przygotowań kontuzji doznali Mateusz Gepert i Łukasz Cymański. "Peru" czeka na certyfikat z Portugalii i jednocześnie zgłoszenie do Futsal Ekstraklasy.

Zanim szczecinianie zorientowali się, że Futsal Ekstraklasa rozpoczęła się, stracili dwa gole. Dopiero przy stanie 0:2 Pogoń złapała luz, zaczęła krzepnąć, pokazała że nie jest chłopcem do bicia. Brakowało gola, choć bramka kontaktowa wisiała w powietrzu w minutach przed przerwą.

Liczne strzały oddawali Mateusz Jakubiak i Artur Jurczak. Nadspodziewanie ciekawie wyglądał Sebastian Chrzczon.

W drugiej połowie Pogoń straciła Artura Jurczaka, który dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Nadzieja na zapunktowanie tliła się do 38. minuty. Potwornie zmęczeni szczecinianie rozluźnili szyki obronne w końcówce, a na domiar złego fatalnie pomylił się Łukasz Koszmider. Stanęło na wyniku 1:4.

Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 1:4 (0:2)