Porażka Morza Bałtyk w Międzyrzeczu z Orłem 0:3

dc
Takich chwil radości było niewiele podczas dzisiejszego spotkania.
Takich chwil radości było niewiele podczas dzisiejszego spotkania. Fot. Andrzej Szkocki (archiwum)
Siatkarze Morza Bałtyk Szczecin gładko przegrali 0:3 (19:25, 14:25, 19:25) w Międzyrzeczu z Orłem w kolejnym meczu I ligi.

W pierwszym secie Orzeł szybko objął prowadzenie 4:1, które później powiększał. W drugiej partii szczecinianie po raz pierwszym w meczu objęli prowadzenie - 5:4. Potem jednak zrobiło się 12:7 dla Orła i załamani nasi siatkarze kompletnie stanęli. W trzecim secie rozkojarzeni gospodarze popełniali proste błędy i przegrywali 4:7 oraz 10:12. Jednak od remisu 14:14 znów rządzili na parkiecie.

W naszym zespole nieźle zagrał tylko Artur Kulikowski.

- Po meczu kibice gorąco podziękowali siatkarzom Orła - poinformował miejscowy dziennikarz, Jerzy Rudnicki. - Głównie chyba dlatego, że mecz trwał krótko i widzowie mogli zdążyć do domu na skoki Adama Małysza.

W tabeli Morze Bałtyk zajmuje przedostatnie miejsce.