Polska B przegrała z Chinami. Błysnął zawodnik Wilków Morskich

Aleksander Stanuch
Trener Łukomski prowadzi kadrę B, ale nasi gracze nie dali rady Chińczykom.
Trener Łukomski prowadzi kadrę B, ale nasi gracze nie dali rady Chińczykom. Andrzej Szkocki
Michał Nowakowski był jednym z najlepszych zawodników w naszej reprezentacji. Gracz Wilków rzucił 15 punktów i zaliczył 9 zbiórek.

Reprezentacja Polski B rozgrywa turniej towarzyski w Chinach. Biało-Czerwoni w drugim spotkaniu przegrali 83:93 z gospodarzami.

Kluczowa okazała się trzecia kwarta, którą nasi reprezentanci przegrali 13:30. Kadrę B prowadzą trenerzy Artur Gronek oraz Marek Łukomski, szkoleniowiec King Wilków Morskich Szczecin. W meczu z Chińczykami z dobrej strony pokazał się inny Wilk – Michał Nowakowski. 28-latek spędził na parkiecie 21 minut i w tym czasie rzucił 15 punktów i zebrał 9 piłek. Dziś Polacy zagrają kolejny mecz, a rywalem będzie reprezentacji Rumunii.