MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Policjantki i policjanci". Na planie 16. sezonu hitu Czwórki. Wielkie święto wrocławskiej policji. Publikujemy mnóstwo zdjęć

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
W 16. sezonie funkcjonariusze staną przed kolejnymi wyzwaniami, jakie zapewnią im mieszkańcy Wrocławia. Już na początku najnowszej transzy czeka ich wyjątkowy dzień, gdyż wszyscy dostaną awanse i wystąpią w mundurach galowych.
W 16. sezonie funkcjonariusze staną przed kolejnymi wyzwaniami, jakie zapewnią im mieszkańcy Wrocławia. Już na początku najnowszej transzy czeka ich wyjątkowy dzień, gdyż wszyscy dostaną awanse i wystąpią w mundurach galowych. Łukasz Telus/AKPA
Wielkimi krokami zbliża się premiera 16. sezonu "Policjantek i policjantów". W nowych odcinkach funkcjonariusze policji staną przed kolejnymi wyzwaniami, jakie zapewnią im mieszkańcy Wrocławia. W galerii publikujemy pierwsze zdjęcia z planu 16. sezonu.

"Policjantki i policjanci" to codzienny serial TV4 emitowany od 2014 roku. Produkcja przedstawia losy policjantów z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, oparte na prawdziwych zdarzeniach. Poza intrygującymi historiami przestępczymi, widzowie mogą śledzić prywatne losy bohaterów - ich miłosne poczynania i rozterki.

Na planie 16. sezonu "Policjantek i policjantów"

W 16. sezonie funkcjonariusze policji staną przed kolejnymi wyzwaniami, jakie zapewnią im mieszkańcy Wrocławia. Już na początku najnowszej transzy serialu bohaterów wszystkich patroli czeka wyjątkowy dzień, gdyż dostaną awanse i wystąpią w mundurach galowych.

Atmosfera była podniosła, a kręgosłupy wyciągnięte jak struna. Nasłuchałam się komplementów od kolegów, że mój mundur dodaje klasy i elegancji. Tego dnia na planie stawiły się wszystkie patrole, w tym mój 006, był też nasz komendant i muszę przyznać, że była to dla mnie miła odmiana od serialowej codzienności, w której podejmujemy interwencje. Awanse są konsekwencją naszych fabularnych dokonań, które odnieśliśmy w ostatnim sezonie.

- mówi Anna Bosak, serialowa aspirant sztabowy Natalia Mróz.

Jej bohaterkę czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski). Nie obędzie się jednak bez napięć podczas patrolów z kolegą Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski), który nie może wybaczyć Natalii, że zastrzeliła jego ukochaną Marię.

W nowym sezonie pojawi się problem związany ze służbową zależnością Natalii i Wojtka. Wojtek mając zadrę w sercu, zacznie wdawać się w zaczepki słowne z Natalią, będzie sięgał po narzędzia, które godzą w jego profesjonalizm. Dla niego to jest wojna i wiele rzeczy mu się po prostu nie podoba

- wyznaje aktorka.

Ważną rolę odegra także Mikołaj Białach, który wróci do służby i jak zawsze będzie wspierał swoich współpracowników. Razem z Witackim (Paweł Okoński) będą rozwiązywać bardzo złożoną i niebezpieczną sprawę, która jest bezpośrednim zagrożeniem także dla nich. "W tym sezonie czeka nas trochę zmian. Mikołaj wróci do gry i ponownie będzie aspirantem sztabowym. Zmieni się także jego życie prywatne. Po stracie ukochanej kobiety, w końcu spotka nową miłość. Niestety życie płata różne figle i w niedługim czasie, sprawy sercowe Mikołaja znowu się pokomplikują" - zdradza Mariusz Węgłowski, wcielający się w Mikołaja Białacha.

Dalsze losy wszystkich bohaterów serialu "Policjanci i policjantki" będzie można śledzić już od 28 lutego w telewizyjnej Czwórce.

W 16. sezonie funkcjonariusze staną przed kolejnymi wyzwaniami, jakie zapewnią im mieszkańcy Wrocławia. Już na początku najnowszej transzy czeka ich wyjątkowy dzień, gdyż wszyscy dostaną awanse i wystąpią w mundurach galowych.

"Policjantki i policjanci". Na planie 16. sezonu hitu Czwórk...

Autor: AKPA

Zobacz ulubione filmy i seriale w nowej jakości!

Materiały promocyjne partnera
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dlaczego Agnieszka Robótka-Michalska zrezygnowała z kariery aktorskiej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: "Policjantki i policjanci". Na planie 16. sezonu hitu Czwórki. Wielkie święto wrocławskiej policji. Publikujemy mnóstwo zdjęć - Telemagazyn

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński