Pogoń'04 Szczecin remisuje z Rekordem Bielsko-Biała

dc
Piłkarze Pogoni'04 Szczecin uratowali remis.
Świetny mecz obejrzeli dziś kibice w hali przy ul. Twardowskiego w Szczecinie. Pogoń'04 Szczecin po dramatycznej końcówce zremisowała 2:2 z Rekordem Bielsko-Biała.
Pogon'04 Szczecin - Rekord Bielsko-BialaMecz ekstraklasy futsalu Pogon'04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biala.

Pogoń'04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała

Pogoń'04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:2)

Bramki: dla Pogoni'04 - Tubacki (32), Dewucki (39); dla Rekordu - Budniak (3), Dura (19)
Pogoń'04: Kubrak - Żebrowski, Lewandowski, Dewucki, Wiśniewski oraz Radko, Kostiuczenko, Nudyk, Tubacki, Jatczak.

Goście we wcześniejszych meczach ekstraklasy spisywali się dobrze, więc można było oczekiwać kłopotów. I niestety już w 3 minucie młody Paweł Budniak wyprowadził Rekord na prowadzenie. Szczecinianie mieli dużą przewagę, dużo strzelali, ale nie mogli znaleźć sposobu na bramkarza rywali, Krystiana Brzenka. Na domiar złego w 19 minucie Tomasz Dura podwyższył na 2:0.
Druga część spotkania to nadal ogromna przewaga gospodarzy. I wreszcie w 32 minucie po podaniu od Pawła Jatczaka na tzw. ścianę Łukasz Tubacki przyjął piłkę, obrócił się i strzałem w niemal okienko bramki pokonał Brzenka.

Napór Pogoni'04 trwał. W końcówce szczecinianie wycofali bramkarza, by grać w przewadze. Wreszcie pojawił się doping na trybunach. I fani pomogli Pogoni'04 zremisować - na minutę przed końcem po zagraniu Mariusza Lewandowskiego, który zastąpił w polu bramkarza, Przemysław Dewucki uderzeniem z pierwszej piłki wyrównał.

W sumie był to bardzo dobry mecz. Brawa dla szczecinian za ambitną grę do końca.