Pogoń Barlinek - Piast Drzonowo 1:0

SJA
Piłkarze Pogoni, w żółtych koszulkach, zrobili wszystko żeby udowodnić, że zasługują na pierwsze miejsce w tabeli. Fot. Jacek Słomka
Pogoń Barlinek, lider IV ligi zachodniopomorskiej, podejmowała u siebie drużynę Piasta Drzonowo. Po zaciętym pojedynku lepszym okazali się gospodarze, wygrywając 1:0.

Mimo, że Piast teoretycznie skazany był na porażkę, w pierwszej połowie stworzył kilka akcji, dzięki którym mógł objąć prowadzenie. Podobnie z drużyną barlinecką, która nie wykorzystała kilku dogodnych sytuacji.

Druga połowa praktycznie należała do Pogoni. Atak za atakiem sprawił, że w końcu po strzale Adama Suchowery, objęła prowadzenie. I nie oddała do końca spotkania.