Pogoń Baltica Szczecin pokonała KPR Jelenia Góra 30:28!

Szczecińskie szczypiornistki w tym sezonie punktują tylko na wyjeździe. Tym razem pokonały KPR Jelenia Góra.

Pogoń Baltica na prowadzenie wyszła już na początku meczu i utrzymywała je niemal przez całe 60 minut.

Do przerwy szczecinianki wygrywały 17:13. Gospodynie jednak zdołały doprowadzić w 45. minucie do stanu 22:22.W końcówce jednak to podopieczne trenera Dariusza Molskiego zachowały więcej zimnej krwi i ostatecznie wygrały 30:28.

KPR Jelenia Góra - Pogoń Baltica Szczecin 28:30 (13:17)

Najwięcej bramek: dla KPR - Joanna Załoga 13, Emilia Galińska 6; dla Pogoni - Katarzyna Sabała 7, Monika Stachowska i Agata Cebula po 6.

Więcej o meczu czytaj w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".