Pogoń Baltica przegrała w Elblągu

Andrzej Szkocki
Szczecińskie szczypiornistki prowadziły po 25. minutach ze Startem Elbląg, ale ostatecznie zeszły z boiska pokonane 24:27.

Start to dla Pogoni bardzo niewygodny rywal. W poprzednim sezonie oba zespoły spotkały się czterokrotnie i wszystkie mecze wygrały elblążanki.

Nasz zespół chciał w niedzielę przerwać tę niekorzystną passę, ale szczęście sprzyjało mu tylko do 25. minuty. Wtedy Pogoń prowadziła 12:9. Jednak na przerwę oba zespoły schodziły z wynikiem po 12.

W drugiej połowie szczecinianki zagrały nieskutecznie i zwłaszcza w końcówce meczu zaczęły opadać z sił. Start wygrał cały mecz 27:24.

Pogoń nadal jest na 9. miejscu w tabeli.

Więcej o meczu czytaj w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".