Pogoń ’04 Szczecin stanęła na wysokości zadania

(dc)
Pogoń '04 pokonała GKS Tychy
Pogoń '04 pokonała GKS Tychy Fot. Archiwum
Futsaliści Pogoni’04 Szczecin nie zawiedli: pokonali dziś GKS Tychy 4:3 (2:1) i umocnili się w środku tabeli.

Rywal to ostatni zespół w tabeli, ale wciąż realną szansą na utrzymanie się. Było jasne, że będzie wliczył jak o życie. I niewiele brakło, by wyjechał ze Szczecina z punktem.

GKS objął prowadzenie 1:0, ale potem dzięki trafieniom Ukraińca Maksyma Moskaliuka oraz Brazylijczyka Douglasa Dos Santosa Pogoń’04 do przerwy prowadziła 2:1. Po przerwie ci sami zawodnicy znów wpisali się na listę strzelców i było 4:2 dla szczecinian.

Jednak goście nie rezygnowali i strzelili trzeciego gola. W końcówce było nerwowo, lecz nasz zespół utrzymał prowadzenie.

Więcej o meczu w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu".