Pogoń '04 Szczecin - GKS Tychy 4:3. Outsider się postawił

Anna Pasztor
Łukasz Tubacki zdobył dwie bramki dla Pogoni '04 w meczu z GKS Tychy.
Łukasz Tubacki zdobył dwie bramki dla Pogoni '04 w meczu z GKS Tychy. Andrzej Szkocki
Pogoń' 04 Szczecin pokonała najsłabszy zespół ligi, GKS Tychy 4:3. Spotkanie jednak do łatwych nie należało.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od błyskawicznej akcji Portowców, która od razu przyniosła bramkę. Później gra jakby się uspokoiła a szczecinianie nie mogli przebić się przez defensywę przyjezdnych. Goście też nie odpuszczali i napierali na naszą bramkę, ale między słupkami świetnie spisywał się Nicolae Neagu. Do przerwy nasi futsaliści strzelili jeszcze drugą bramkę i prowadzili 2:0.

Po zmianie stron sytuacja się skomplikowała. Na 8. minut przed końcem tablica wyników pokazywała 3:3. Szczecinianie zdołali jednak zdobyć kolejne trafienie, jak się później okazało - na miarę zwycięstwa. Goście wycofali jeszcze bramkarza, ale nie zdołali "urwać" punktów gospodarzom.

Pogoń '04 Szczecin - GKS Tychy 4:3 (2:0)
Bramki: Tubacki 2 (1, 20), Kubik (24), Shamotii (36) - Włoch (25), Myszor (29), Gepert (32-sam.)
Pogoń '04: Neagu, Kubrak - Chrzczon K., Bugański, Tubacki, Sochański, Jakubiak, Żebrowski, Gepert, Sharovara, Kubik, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii.