Pierwsze zwycięstwo Chemika w play offach

(rk)
Chemik postawił pierwszy krok do następnej fazy play off.
Chemik Police wygrał z Budowlanymi Toruń 3:1 i postawił pierwszy krok do awansu do następnej rundy.

Policzanki pewnie weszły w mecz, wygrywając pierwszą partię do 14. Jednak w drugim secie wkradło się delikatne rozluźnienie i gospodynie - w dość nieoczekiwanych okolicznościach - oddały set Budowlanym.

Wtedy podopieczne Mariusza Wiktorowicza pokazały, jak bardzo zależy im na pierwszym zwycięstwie. Chemik zaczął grać skuteczniej, dzięki czemu kolejne dwie odsłony zapisał na swoje konto.

Już jutro drugi, rewanżowy mecz pomiędzy dwiema ekipami.

PSPS Chemik Police - Budowlani Toruń 3:1 (25:14, 22:25, 25:19, 25:16)

Chemik: Rabka, Raczyńska, Mróz, Kowalińska, Hudima, Soter, Krzos (l) oraz Karpicz, Muhlsteinova, Mirek i Zielińska.