PGE Spójnia Stargard powalczy o brąz. Rywal jest w wysokiej formie

Stephen Brown dobrze wypadł w drugiej połowie meczu Spójni ze Śląskiem w Stargardzie. Tadeusz Surma
Koszykówka. We wtorek o godz. 20 rozpocznie się rewanżowe spotkania między Śląskiem Wrocław a PGE Spójnią Stargard. Stawką - brązowe medale.

Na swoim parkiecie Spójnia przegrała 83:88, więc przed rewanżem wyżej stoją notowania Śląska, ale w tej parze nie ma wyraźnego faworyta.

- Wiemy, jak ważne to będzie spotkanie i na pewno będziemy fizycznie i mentalnie właściwie przygotowani - zapewniał trener stargardzkiej drużyny Sebastian Machowski.

Co potrzebuje jego zespół, by zakończyć sezon na podium? Przede wszystkim skuteczności. W obronie Spójnia od dawna prezentuje dobry poziom, ale musi przełożyć to na atak. Przebudzić się znów muszą Aleksandar Langović, KarolGruszecki, a przede wszystkim Devon Daniels.

Brąz byłby dla Spójni drugim medalem w historii klubu. Pierwszym było srebro w 1997 roku.

Spotkanie o brąz rozpocznie się o godz. 20.