Olimpia Szczecin dwa miesiące czekała na zwycięstwo [ZDJĘCIA]

Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 2:1
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 2:1 Sebastian Wołosz
Spotkanie Olimpii z UKS SMS Łódź odbyło się w świąteczną sobotę, więc miało i bardziej uroczystą oprawę. Zawodniczki i kibice odśpiewali hymn narodowy, a do prezentacji wyszły z małymi flagami.

Na ten dzień lepszą formę przygotowała Olimpia, choć w pierwszej połowie to łodzianki mogły, a nawet powinny objąć prowadzenie. Ale były nieskuteczne, a pod swoją bramką popełniły stratę, którą wykorzystała Natalia Hryb.

Po przerwie rywalki wyrównały, ale chwilę później Weronika Szymaszek główką po rzucie rożnym zdobyła zwycięskiego gola.

Olimpia Szczecin - UKS Łódź 2:1 (1:0)
Bramki: Hryb (30.), Szymaszek (68.) - Wiankowska (64.)
Olimpia: Lichy - Szymaszek (76. Witczak), Preś, Böhm, Michalczyk, Trzcińska (69. Szymańska), Hryb (83. Bińkowska), Ratajczyk, Niewolna, Janik, Lachman.

Wyniki 13. kolejki: Medyk - AZS K. 5:0, Unifreeze - AZS Wrocław 2:1, Czarni - AZS Wałbrzych 4:0.