Niewiarygodna porażka AZS Radex Szczecin!

(rk)
Łukasz Biela (z piłką) rzucił 27 punktów, ale nie wystarczyło to, aby AZS Radex Szczecin wygrał w Lublinie.
AZS przegrał ze Startem Lublin 82:84. Akademicy roztrwonili blisko 20-punktową przewagę!

Po pierwszej połowie wydawało się, że szczecinianie zainkasują dwa punkty. Mało tego, przed czwartą kwartą było ponad 10 punktów przewagi. Nie wystarczyło to jednak, aby dowieźć zwycięstwo do końcowego gwizdka. AZS przegrywa w najgorszych z możliwych okoliczności, tracąc - zwycięskie dla Startu punkty - w ostatnich sekundach meczu.

Start Lublin - AZS Radex Szczecin 84:82 (23-16 16-36 21-15 24-15)

AZS: Biela 27, Pacocha 18, Pytyś 12, Mielczarek 10, Raczyński 9, Koszuta 4, Linowski 2