MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Niepubliczne Przedszkole Stumilowy Las – z miłości do dzieci

red.
Niepubliczne Przedszkole Stumilowy Las na szczecińskim rynku jest już od 2011 roku. Placówka jest miejscem stworzonym z miłości do dzieci, gdzie prostota, umiar, kontakt z naturą, ale nade wszystko zaufanie do dziecka to nadrzędne wartości. Dlatego też w Stumilowym Lesie stworzone jest wzbogacające środowisko, które wspiera rozwój dzieci w tym niezwykle ważnym i wrażliwym okresie ich rozwoju, rozbudza ich ciekawość, kreatywność i wyrabia dobry smak.

Placówka jest miejscem kameralnym, nasze grupy liczą po 12 i 18 dzieci, dzięki domowej atmosferze adaptacja przychodzi dużo łatwiej.  - W naszym przedszkolu najmłodszym zapewniamy czułe i empatyczne reagowanie na ich potrzeby  - wyjaśnia Edyta Senson, założycielka. - Jesteśmy wrażliwi na sygnały dziecka, traktujemy je poważnie i z szacunkiem. Stawiamy na stopniową i niewymuszoną adaptację, ściśle współpracując z rodzicami. Łagodnie wdrażamy maluchy do przedszkolnych zajęć i obyczajów.

Misją przedszkola jest zachęcenie dzieci do poznawania świata poprzez eksperyment - zachęcając je do poszukiwania kreatywnych rozwiązań. W Stumilowym Lesie nauczyciel pełni rolę przewodnika, pomaga w wyborach dziecka, ukierunkowuje jego działania, wspiera je, ale nie narzuca swoich metod rozwiązań. - Dbamy również o dobre relacje z rodzicami, wspierając ich, by mogli spełniać się w radościach rodzicielstwa – mówi Edyta Senson. -  Rodzice głównie cenią u nas małe grupy, codzienne wyjścia na spacery, kreatywność codziennych zajęć.

Przedszkole należy do placówek edukacyjnych MEN i realizuje podstawę programową przewidzianą dla przedszkoli. Jest to punkt wyjścia do dalszych eksploracji różnych dziedzin wiedzy.

Ponadto Stumilowy Las ma własny zagospodarowany ogródek, a bliskość jeziorka sprzyja spędzaniu czasu na łonie natury. - Jesteśmy do dyspozycji przedszkolaków w wieku od 2,5 do 6 lat pięć dni w tygodniu w godzinach: 6.45 – 16 (z możliwością dostosowania godzin do potrzeb rodziców) – wyjaśnia Edyta Senson. - Czesne w Stumilowym Lesie wynosi 950 zł i obejmuje całodzienne wyżywienie oraz ofertę zajęć dodatkowych, teatrzyków, animacji itp.

Oferta zajęć dodatkowych obejmuje współpracę z Pogonią Szczecin - są to zajęcia piłkarskie, Szkołą Tańca Royal Dance - zajęcia taneczno-rytmiczne, Szkołą Językową prowadzącą zabawy z językiem angielskim, a także współpraca z firmą Fizjomamaa w ramach zajęć korekcyjnych z elementami jogi.

Jeśli w wybranej grupie wiekowej mamy wolne miejsce, dziecko może dołączyć do niej w dogodnej dla Państwa chwili. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dane: Niepubliczne Przedszkole Stumilowy Las
ul. Kręta 5
71-052 Szczecin
tel.: 796 203 780
https://www.facebook.com/stumilowylasszczecin

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wydanie specjalne Gol24 - Studio EURO 2024 - odcinek 1

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński