Najlepszy Sklep i Usługa Lata | Głosowanie zakończone - poznaj laureatów

REDAKCJA
Jak co roku, w wakacje otwieramy plebiscytem Najlepszy Sklep i Usługa Lata. To szansa dla wszystkich przedsiębiorców na zaprezentowanie swoich produktów i usług na rynku lokalnym.
Sprawdź aktualne wyniki
i zagłosuj na swojego kandydata:
SKLEP LATA
USŁUGA LATA

Firmy z wieloletnią tradycją mogą dotrzeć do zupełnie nowych osób, a nowe działalności dać się poznać z tej najlepszej strony i zacząć pozytywną budowę swojego wizerunku.

Sklepy i usługodawcy, którzy podejmą decyzję o udziale w konkurencji zostaną przedstawieni w obszernych artykułach prasowych opublikowanych w tygodniku naszemiasto.pl oraz na stronie internetowej szczecin.naszemiasto.pl.

O co chodzi w zabawie?

- W naszym plebiscycie biorą udział zarówno duże firmy jak i mali lokalni przedsiębiorcy - mówi Paulina Wojtyła, Regionalny Kierownik prasy bezpłatnej. - Wielkość firmy tak naprawdę nie ma znaczenia. Chodzi o przedstawienie produktu lub usługi. Wyboru dokonują czytelnicy tygodnika oraz internauci. Dzięki temu każdy ma równe szanse. Jesteśmy otwarci na każdą firmę. Czy to projektantów mody, czy studia wyposażenia kuchennego, salony piękności, wizażystki, czy działalności budowlane. Zapraszamy każdego!

Do kiedy zgłoszenia?

Na zgłoszenia czekamy od 6 czerwca. Prezentacje kandydatów ruszą od 25 czerwca, a głosowanie potrwa od 30 lipca do 14 sierpnia. Zwycięzcom Plebiscytu przyznany zostanie tytuł „Najlepszy Sklep” oraz „Najlepsza Usługa”. Dodatkowo laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii otrzymają kampanie reklamowe.

  1. I miejsce:kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Szczecin oraz na portalu szczecin.naszemiasto.pl o wartości ponad 15 tys. zł netto*.
  2. II miejsce: kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Szczecin oraz na szczecin.naszemiasto.pl o wartości ponad 11 tys. zł netto*.
  3. III miejsce: kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Szczecin oraz na szczecin.naszemiasto.pl o wartości ponad 7 tys. zł netto*.

Kandydatów naszego plebiscytu oceniają osoby czytelnicy naszemiasto.pl, czyli klienci szczecińskiego rynku. Przebieg plebiscytu będzie stale relacjonowany na łamach naszemiasto.pl. Listy obecnych kandydatów oraz ich numery będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz oczywiście w każdy czwartek w naszemiasto.pl.

Regulamin wraz ze szczegółami konkursu oraz relacja z przebiegu konkursu dostępne na stronie szczecin.naszemiasto.pl oraz u koordynatora akcji pod mailem: paulina.wojtyla@polskapress.pl.

W czerwcu zapłaciliśmy w sklepach mniej niż w maju

Wideo

Dodaj ogłoszenie