MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Najdziwniejsze tematy prac licencjackich i magisterskich na UMCS w Lublinie. Chodakowska, lęk przed matematyką i fit-pupa

RED
17. Atrybuty osobowości medialnej na przykładzie działalności Ewy Chodakowskiej - celem tej pracy licencjackiej jest "przedstawienie, w jaki sposób osobowość medialna wywiera dobry wpływ na odbiorców. Jako metodę badawczą pracy przyjęto analizę literatury oraz portali społecznościowych"
17. Atrybuty osobowości medialnej na przykładzie działalności Ewy Chodakowskiej - celem tej pracy licencjackiej jest "przedstawienie, w jaki sposób osobowość medialna wywiera dobry wpływ na odbiorców. Jako metodę badawczą pracy przyjęto analizę literatury oraz portali społecznościowych" Grzegorz Olkowski/Polska Press
Symbolika butów w reklamach, Ewa Chodakowska, "Gra o tron" czy lęk przed matematyką u osób w różnych zawodach - m.in. takimi zagadnieniami zajmowali się studenci pisząc w tym roku prace licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Zapraszamy do naszego subiektywnego przeglądu najbardziej intrygujących tematów. Stworzyliśmy go w oparciu o informacje z otwartego katalogu prowadzonego przez uczelnię.

Z internetowego katalogu tematów prac, zaakceptowanych przez promotorów wybraliśmy kilkanaście, które z różnych powodów mogą wydawać się nietypowe. Zresztą oceńcie sami, przeglądając kolejne slajdy naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: Powstaje praca magisterska o "Magdzie M."

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński